Realitný maklér

Adaptia, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš zamestnanie alebo už pracuješ a chceš si privyrobiť. Pridaj sa k nám a staň sa odborníkom na reality. (Aj popri práci)

Ako realitný maklér v našej spoločnosti budeš spolupracovať na poskytovaní služieb týkajúcich sa predaja, prenájmu a iných pridružených služieb v oblasti realitného obchodu. Budeš mať ustavičnú podporu od ostatných kolegov. Nie je potrebné aby si mal predošlé skúsenosti s realitami. Zaškolíme ťa a poskytneme ti know-how v danej oblasti.

Čo budeš robiť:
• Obhliadky nehnuteľností a vytváranie reprezentatívnych fotografií. (Zaškolíme ťa, aby tvoje fotky vyzerali dobre)
• Budeš sprostredkovať predaj a prenájom nehnuteľností
• Komunikácia s ľuďmi a vytváranie siete kontaktov
• Máš flexibilný pracovný čas (teda žiadne limity, pracuješ kedy chceš)
• Vyhľadávaš príležitosti

My ti ponúkame:
• Skvelé a motivačné zázemie
• Dobre spracované podklady (žiadne kópie kúpno-predajných zmlúv)
• Príspevky na reklamu / Kompletné marketingové služby (Správa sociálnych sietí, budovanie imidžu...)
• Vytvorenie vlastného webu
• Odmeňovací systém, ktorý nemá obdobu 60 – 100 % z provízie
• Bezplatné zaškolenie
• U nás neplatíte žiadne poplatky, nemáme predajné limity a nestresujeme maklérov. Všetko funguje plynulo.

Záujemcovia o prácu pošlite svoje životopisy a prípadne aj motivačný list. Odpovedať sa budeme snažiť všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Flexibilita
Zodpovednosť
Príjemné vystupovanie
Chuť učiť sa

Spoločnosť Adaptia, s.r.o. sa venuje realitnému trhu. Naším cieľom je poskytovať férový obchod a čo najkvalitnejšie služby klientom.
ID: 4509761  Dátum zverejnenia: 28.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac