Farmaceutický reprezentant OTC Západné Slovensko

ADAMPharm s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 2 000 EUR/mesiacOdmeny a bonusy za dosahovanie stanovených cieľov(kvartálny bonus, ročný bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• návšteva lekární v zverenom regióne
• zodpovednosť za dosahovanie výsledkov v pridelenom regióne
• realizácia transferových objednávok
• prezentácia výrobkov v lekárňach
• budovanie obchodných vzťahov s odberateľmi
• analyzovanie trhu a návrhy na zlepšenie
• týždenné reporty

• práca v mladom kolektíve rodinnej firmy
•odborné zaškolenie v rámci portfólia produktov
•služobný automobil, PC, mobilný telefón
•fixný plat+ motivačné finančné ohodnotenie
•možnosť kariérneho rastu
•príspevok na ošatenie

Máte záujem o túto pozíciu? Ak áno, pošlite nám svoj životopis aj s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•dynamická a komunikatívna osobnosť
•pozitívny prístup
•chuť učiť sa a pracovať
•orientácia na výsledok
• časová flexibilita, ochota cestovať

Firma ADAMPharm s.r.o. je rodinná farmaceutická spoločnosť. Zaoberáme sa predajom a distribúciou výživových doplnkov, ktoré sú vyrábané na Slovensku za prísnych kritérií a dodržania najmodernejších štandardov. Ponúkame kvalitu prírodných ingrediencií, ktoré prechádzajú najprísnejšou kontrolou kvality, rovnako ako samotná výroba. Zameriavame sa na produkty, ktoré pomáhajú udržať zdravý životný štýl a zlepšiť tak kvalitu života. www.adampharm.sk
ID: 4583015  Dátum zverejnenia: 20.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac