Eshop-asistent

Adam sport s.r.o.

Miesto práce
AdamSport - Karola Salvu 9, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš aktívny prístup k športu, zodpovedný a seriózny prístup k práci ??

AdamSport hľadá do svojho mladého usilovného kolektívu - kolegyňu na pozíciu ,,Eshop asistent - odborný predajca,,

Náplň práce, s právomocami a zodpovednosťou
-Starostlivosť o internetové objednávky zákazníkov, naskladňovanie + príjem tovaru,
balenie objednávok a následné oddosielanie koncovému zákazníkovi cez prepravnú
spoločnosť
- spracovanie objednávok/fakturácia
- vedenie kompletnej evidencie e-shopu
- správa databázy
- komunikácia so zákazníkmi na sociálnych sieťach (FB, Instagram, Google+,...)
- podpora a predaj na kamennej predajni
- zákaznícky servis/poradenstvo
- vybavovanie reklamácií/sťažností zákazníkov
- zabezpečenie plynulého chodu e-shopu
-výborný písomný prejav
-pozornosť
-analytické myslenie
-precíznosť (presnosť)
-iniciatívnosť
-spoľahlivosť
- zodpovednosť
- dôslednosť
- dochvíľnosť

V prípade Vášho záujmu nám elektronicky zašlite svoj štruktúrovaný životopis s motivačným listom.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. V prípade, že sa chcete zúčastniť výberového konania na uvedenú pracovnú pozíciu, uveďte prosím, nižšie uvedený text vo Vašom sprievodnom liste.

"Súhlasím so spracovaním a uchovaním všetkých mojich osobných údajov, ktoré poskytujem spoločnosti Adam sport spol.sr.o. v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov. "

-zázemie v mladom kolektíve
-výrazné zľavy z produktovej ponuky
-práca v mladom dynamickom kolektíve
-zodpovedajúce platové ohodnotenie podľa osobného prístupu
-osobnostný a finančný rast
-samostatná práca
-mladý kolektív, v ktorom máme všetci radi hory, šport
-zamestnanecká zľava na produkty
-účasť na firemných akciách

-práca s pc (príjem a výdaj tovaru)
-základná administrácia e-shopu www.adamsport.eu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, podnikanie,ekonomika, šport

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Pokladňa - základy
Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-osobný záujem k športu napr. turizmus , horolezectvo , beh ,lyžovanie
aktívny vzťah k športu nevyhnutnosťou
-rekreačný výkon športovej činnosti
-nevyhnutnosť pokročilej znalosti práce s pc
-skúsenosti v maloobchodnej činnosti
-trestná bezúhonnosť
-komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť
-príjemné a reprezentatívne vystupovanie
-znalosť športového vybavenia výhodou
-vysoké pracovné nasadenie, vzťah k zákazníkom
-ochota učiť sa
-orientácia na tímovú prácu

AdamSport.eu - Jeden z popredných predajcov outdoor výstroje na Slovensku so zameraním na predaj športového oblečenia, turistickej a športovej obuvi, vybavenia na horolezectvo, turistiku, kemping, skialpinizmus, športových potrieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Veterná 2006/3
03401 Ružomberok
ID: 1579744   Dátum zverejnenia: 19.9.2017