Zvárač/zámočník

ADAKAR,s.r.o.

Miesto práce
ADAKAR, s.r.o., Žiar nad Hronom-Horné Opatovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.mzda od 6,50 €/hod., resp. dohoda podľa praxe a zručnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie kovov v súlade s technickou dokumentáciou
- zváranie v ochrannej atmosfére CO2-MIG/MAG
- rezanie a drážkovanie kyslíkom
- strihanie, ohýbanie, vŕtanie - zámočnícke práce
- práca podľa výkresovej dokumentácie
- používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie
- čistenie, leštenie, iné opracovávanie vykonaných zvarov
- ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave

- dovolenkový a vianočný príspevok
- odmeny až do výšky 20%

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zváračský preukaz

Spoločnosť s 11-ročnou pôsobnosťou v strojárskom priemysle. Činnosť spoločnosti je zameraná na presné opracovanie hliníkových odliatkov, výrobu súčiastok a náhradných dielov z iných zliatin, na opravu náhradných dielov pre strojársky priemysel podľa požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Priemyselná 1055
965 01 Žiar nad Hronom
ID: 3965653  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.