Architekt -Projektant pre pozemné stavby, TZB a Elektroinštalácie

AD-REALITY, s.r.o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacFix + provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme:

- projektanta pozemných stavieb a rodinných domov.

  (Práca nutná v programe Archicad)

- projektanta Elektroinštalácií  (Práca v programe v Autocad)

- projektanta pre TZB (Práca v programe v Autocad)

Výkon pracovnej pozície sa nachádza v centre mesta Žilina alebo v Čadci
Mzda fix + provízny systém
Možnosť aj práce z domu 1 x týždenne.

- prácu v mladom kolektíve
- stabilné zázemie v prosperujúcej firme s bohatými skúsenosťami na trhu
- príjemnú firemnú kultúru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

ArchiCAD - Pokročilý
Autodesk AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť pri riešení úloh
Zodpovednosť
schopnosť riešiť problémy a stresové situácie
ochota spolupracovať na rozvoji firmy
Kreatívnosť

Sme tím mladých architektov,
Poskytujeme kompletné architektonické služby od návrhu urbanistických projektov, všetkých typov budov od rodinných domov po polyfunkčné a inžinierske objekty a ich interiéry.

Ponúkame komplexné služby v oblasti projektovania stavieb, poradenstva a inžinierskej činnosti. Vypracujeme projekty všetkých stupňov projektovej dokumentácie od ideovej štúdie po realizačný projekt s dôrazom na eleganciu a energetickú efektívnosť stavebného diela. Zabezpečujeme meranie skutkového stavu budov a aj projekt skutkového stavu.

Naša firma tiež často tvorí návrhy dizajnu interiéru a polyfunkčných objektov. Od svojho založenia sme expandovali z pár projektov na Kysuciach až po veľké projekty po celom území Slovenska a Českej Republiky.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. arch Jaroslav Ondrašina
Tel.: +421910428753
E-mail: poslať životopis
ID: 4650458  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac