Account manager

ad one, s. r. o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 73, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
08.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Account manager pre našich klientov Slovnaft, MOL Česká republika, Union, HomeCredit, Miss Universe, ...

- zabezpečovanie komplexnej starostlivosti o klientov
- komunikácia s interným teamom a externými dodávateľmi pri realizácii reklamných kampaní, grafických a fotografických prác
- kreatívny prístup pri navrhovaní riešení pre klientov
- kreatívne inputy pri realizácii zadaní
- príprava cenových ponúk
- osobné stretnutia s klientmi, zisťovanie požiadaviek a predstáv o realizovaných aktivitách
- riadenie teamu (grafik, dtp operátor, junior account, ...), traffic management

Mladý, dynamický a pohodový tím, kvalitné technické vybavenie, vždy otvorená komunikácia, príjemné a originálne zázemie (veľký office, chillout room, záhrada, bedmintonové centrum a športoviská okolo ...)

Možnosť využívať fotoateliér a posúvať sa v tom, v čom si dobrý.

Hľadáme človeka s praxou v reklamnej agentúre alebo grafickom štúdiu. Nie absolventa, ale človeka, ktorý presne vie, do čoho ide.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne marketing, ale nie je to podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Mac OS - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Adobe Illustrator - základy
Adobe InDesign - základy
Adobe Photoshop - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť, presnosť, dochvilnosť.

Schopnosť otvorene komunikovať, prispievať kreatívnymi nápadmi, byť teamový hráč a proklientsky založený.

Excelentné zvládanie stresových situácií, občasnej krízovej komunikácie a prirodzený talent urobiť z nemožného pohodu.

Reklamná agentúra, grafické štúdio, fotoštúdio

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

ad one, s.r.o.
Vlčie hrdlo 73
821 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Kern
Tel.: 0915103337
E-mail: poslať životopis
ID: 3237090   Dátum zverejnenia: 8.11.2017