Mobile app developer - React Native

ActivIT,s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 15 EUR/hod.mzda podľa skúseností, možné dodatočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu developeta pre mobilné app pre iOS a Android v React Native pre dlhodobú spoluprácu na zaujimavých projektoch / middle až senior pozícia. Preferujeme externú spoluprácu, freelancer.

Preferujeme ak robíš iOS a Android mobilné app v React Native.

Ponúkame prácu na zaujimavých projektoch v mladom kolektíve, ktorí obľubuje každodennú zábavu a aj prácu :D. Vyvíjame pre slovenských a zahraničných klientov, kratkodobé a dlhodobé projekty.

Samostatnosť je očakávaná.

Súčasť pozície:

- vývoj aplikácii pre platformy iOS/Androd
- podieľanie sa na tvorbe analýz, návrhov a ideí riešení
- rozvoj a starostlivosť existujúcich projektov

- práca vo firme s viac ako 23 ročnou tradíciou a stabilitou
- nadštandardné platobné ohodnotenie za skvelú prácu
- zaujimavé a rozmanité projekty s najnovšími technológiami
- možnosť byť súčasťou atraktívneho teamu
- možnosť profesionálneho rastu
- sebarealizácia a rozvoj
- príjemné pracovné prostredie, keď budeš na office pravdaže
- zamestnanecká káva v naších kaviarňach
- 30% zľava na drinky v bare v BB/BA :D

a veľa zábavy :)

Žiadosti spolu s profesijným životopisom vrátane podrobných referencií zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s referenčným označením: React Native developer.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Len vybraní kandidáti budú kontaktovaný a pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezaujíma nás, otázne je či si dobrý v tom čo robíš

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť:

- principy OOP
- Ajax, REST, XML, JSON, Web services,....

- React Native
- iOS guidelines/best practice, Android guidelines

- výhodou práca s grafikou (základné ovládanie Photoshop-u, Ilustrator-a, Sketchup... len pre sekanie grafiky)

Očakávame:

- zdravý selský rozum :)
- analytické myslenie
- chuť vedomostne rásť a učiť sa nové veci
- zmysel pre tímovú spoluprácu a zodpovednosť

Sme softvérová spoločnosť ActivIT, s.r.o. a máme 23-ročné skúsenosti v IT v tvorbe webových stránok, portalových a mobilných riešení a mobilných aplikácií. Patríme medzi dynamické spoločnosti na trhu IT v SR a pôsobíme v Bratislave a v Banskej Bystrici.
Zákazníkov máme v EU, Austrália, Švajčiarsko, Švédsko, Írsko a USA. Naše referencie pozrite na www.activit.sk/referencie.

Ponúkame Vám možnosť stať sa súčasťou úspešného tímu, podieľať sa na jeho rozvoji a pracovať v mladom príjemnom kolektíve. Nemáme žiadne zbytočné porady, nemáme okolo programátorov armádu projektových manažérov, hľadáme ľudí, ktorí si sami vedia zorganizovať svoju prácu a svoj čas.

Mame radi kávu a preto v Banskej Bystrici sme vybudovali ucelený koncept firmy a kaviarne Black Coffee hneď pri centre mesta. Black Coffe koncept sa nám rozrástol do ďalších miest a najdeš nás aj v Bratislave, unikátny kontajner na streche OC Centrál.

V tíme mame fajnšmektrov na rôzne športy a turistiku, ale nechýbajú ani tí čo to kombinujú a obľubujú dobré vínko, alebo pivko :).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4055347  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.