Mobile app developer iOS/Android

ActivIT,s.r.o.

Miesto práce
Slovakia, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu iOS a Android developera pre dlhodobú spoluprácu. Možnosť dlhodobej spolupráce na zaujimavých projektoch, aj externe.

Preferujeme ak robíš aj iOS aj Android, ale ak sa špecializuješ len na jednu platformu a si v nej dobrý, tak tiež s tým.

Ponúkame prácu v mladom kolektíve, ktorý obľubuje každodennú zábavu a aj prácu :D. Vyvíjame pre slovenských a zahraničných klientov, dlhodobé projekty.

Pozícia je vhodná iba pre tých, ktorí chcú rásť a zdokonaľovať sa. Samostatnosť je očakávaná, ak náhodou nie, naša projektáčka urobí poriadok :).

Súčasť pozície:

- vývoj aplikácii pre platformy iOS a Androd
- podieľanie sa na tvorbe analýz, návrhov a ideí riešení
- rozvoj a starostlivosť existujúcich projektov

- nadštandardné platobné ohodnotenie za skvelú prácu
- možnosť byť súčasťou atraktívneho teamu
- zaujimavé a rozmanité projekty s najnovšími technológiami
- možnosť profesionálneho rastu
- finančné bonusy
- sebarealizácia a rozvoj
- príjemné pracovné prostredie
- zamestnanecká káva Danesi Cafe - 100% arabica
- 30% zľava na drinky v bare v BB/ZV a čoskoro už aj BA :D

a veľa srandy :)

Uveďte druhy preferovaných pracovných pomerov, študenti rozsah možného pracovného času a ročník štúdia.

Žiadosti spolu s profesijným životopisom vrátane podrobných referencií zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s referenčným označením: iOS developer, alebo Android developer, prípadne aj-aj.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Len vybraní kandidáti budú kontaktovaný a pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2017 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezaujíma nás, otázne je či si dobrý v tom čo robíš

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - expert

Počítačové znalosti - programátor

SQL - pokročilý
Java - pokročilý
XML - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť:

- principy OOP
- Ajax, REST, XML, JSON, JSONP, Web services,....

- iOS kóder: iOS SDK and XCode, SWIFT, iOS UX guidelines/best practice
- Android kóder: Android SDK, JAVA

- prípadne CROSS platform HTML5, AngularJS...

- výhodou znalosť PHP a práca s grafikou (základné ovládanie Photoshop-u, Ilustrator-a)

Očakávame:

- zdravý selský rozum :)
- analytické myslenie
- chuť vedomostne rásť a učiť sa nové veci
- zmysel pre tímovú spoluprácu a zodpovednosť

Spoločnosť ActiviIT, s.r.o. má 17-ročné skúsenosti v IT v tvorbe webových, a mobilných aplikácií. Patrí medzi dynamické spoločnosti na trhu IT riešení v SR a pôsobime v Bratislave a Banskej Bystrici.

Ponúkame Vám možnosť stať sa súčasťou úspešného teamu, podieľať sa na jeho rozvoji a pracovať v mladom príjemnom kolektíve.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Národná 9
97401 Banska Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Lovic
Tel.: +421 48 4133 871
E-mail: poslať životopis
ID: 3207045   Dátum zverejnenia: 5.10.2017