Realitný maklér

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou, čo najskôr.
1 000 - 5 000 EUR/mesiacSystém odmeňovania je čisto provízny. Základná mzda 1000 EUR/mes je myslená pri zrealizovaní aspoň jedného predaja nehnuteľnosti mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poslaním tejto pozície je sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností najmä v oblasti Malaciek, Záhoria, Senca, Pezinka, Senice, Trnavy, Nitry, Trenčína a Bratislavy. Náplňou práce je najmä:
▪ Aktívne vyhľadávanie a obhliadka nehnuteľností (fotenie)
▪ Komunikácia s klientami (osobne, telefonicky, mailom) a organizácia stretnutí
▪ Práca s realitným systémom a spracovanie realitnej inzercie
▪ Jednania s advokátom, notárom, bankami, znalcom, katastrálnym úradom
▪ Obhliadky nehnuteľností so záujemcami
▪ V prípade senior makléra budovanie svojho tímu a riadenie svojich junior maklérov

▪ Nulové vstupné náklady pri rozbehu
▪ Flexibilita pracovného času - možnosť začať aj popri zamestnaní
▪ Motivačné finančné ohodnotenie: 50% - 70% z realitnej provízie
▪ Zaškolenie a kontinuálne vzdelávanie v realitnej oblasti
▪ Inzercia na všetkých relevantných realitných portáloch
▪ Prostredie rodinnej firmy a ľudská komunikácia

Pozícia je vhodná pre skúsenejšieho "realiťáka", ale aj začiatočníka, ktorý vidí svoju úspešnú kariéru v oblasti realít.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Naším klientom je menšia zabehnutá realitná kancelária pôsobiaca najmä v oblasti Malaciek, Záhoria, Senca, Pezinka, Senice, Trnavy, Nitry, Trenčína a Bratislavy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou je prax v realitách.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▪ Veľmi dobré komunikačné zručnosti a reprezentatívne vystupovanie
▪ Obchodný duch a súťaživosť
▪ Jasná motivácia pracovať v realitách
▪ Samostatnosť a cieľavedomosť
▪ Schopnosť a chuť učiť sa a rozvíjať sa
▪ Dobrý pravopis a schopnosť tvorby zmysluplného textu
▪ Dobrý time management (dochvíľnosť) a systematickosť
▪ Zodpovednosť a lojalita
▪ Bezúhonnosť - čistý register trestov

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4591340  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac