Stavebný dozor - Pamiatkár

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.Q 2022
2 000 - 2 400 EUR/mesiacDohodou na základe znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poslaním pozície je zabezpečiť stavebný dozor investora pri rekonštrukcii historickej budovy so zameraním na špecifické postupy a normy pri pamiatkach. Náplňou práce bude najmä:
▪ Komunikácia s projektantom
▪ Komunikácia s pamiatkovým úradom
▪ Komunikácia s realizátorom, generálnym dodávateľom a subdodávateľmi
▪ Dohľad nad kvalitou a dodržiavaním historických technologických postupov pri rekonštrukčných prácach
▪ Dohľad nad vhodnosťou použitých stavebných materiálov, aby boli v súlade s dobovými materiálmi

▪ Možnosť pracovať na veľkom a významnom projekte v Bratislave.
▪ Pracovný komfort: Notebook, Mobil
▪ Možnosť pracovať na TPP prípadne na živnosť.
▪ Voľné víkendy
▪ Atraktívny plat a ostatné benefity serióznej firmy

Pozícia je zaujímavá pre zanieteného pamiatkára, ktorý by sa rád podieľal na rekonštrukcii významnej historickej budovy a národnej pamiatky, ako stavebný dozor.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je zavedená a známa spoločnosť, ktorá sa zaoberá profesionálnym manažmentom výstavby a ponúka komplexný servis od analýzy investičného zámeru až po odovzdanie diela do prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, architektúra

Ostatné znalosti

AutoCAD - Mierne pokročilý
CENKROS - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebný a technický dozor, pamiatkár

Počet rokov praxe

5

▪ Osvedčenie na výkon stavebného dozoru na pozemné stavby je podmienkou
▪ Prax v stavebníctve aspoň 5 rokov
▪ Minimálne 3 roky prax ako stavbyvedúci alebo stavebný dozor, ideálne pri rekonštrukciách historických budov alebo národných pamiatok je podmienkou
▪ Minimálne jeden veľký realizovaný projekt v hodnote aspoň 3 mil EUR bez DPH za posledných 5 rokov (nutné vydokladovať) na pozícii technického alebo stavebného dozoru pri rekonštrukcii národnej kultúrnej pamiatky.
▪ Znalosti v oblasti historických technologických postupov a používaných materiálov.
▪ Silný vzťah k historickým pamiatkam a histórii ako takej.
▪ Skúsenosti z oblasti rekonštrukcie väčších starších objektov alebo pamiatkových budov.
▪ Komunikačné, prezentačné a organizačné zručnosti.

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4206858  Dátum zverejnenia: 30.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac