Key Account Manager - Leasing

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou, čo najskôr.
1 400 - 2 200 EUR/mesiac1400 - 2200 EUR/mes brutto + odmeny až do výšky 30% základného platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľom tejto pozície je získavanie nových obchodných parterov (dodávateľov), cca 50% a klientov (leasingových nájomcov) tiež cca 50% a rozvoj spolupráce s aktuálnymi partnermi a klientmi. Náplňou práce je najmä:
▪ Vyhľadávanie, oslovovanie a získavanie nových partnerov (dodávateľov rôznej techniky v širokom rozsahu – IT HW, IT SW, foto /video, autoservisná technika, profi gastro zariadenia, medicínska technika...).
▪ Poskytovanie komplexnej podpory pre partnerov smerom na financovanie dodávok pre ich klientov s využitím komplexného portfólia leasingových produktov.
▪ Vyhľadávanie, oslovovanie a získavanie nových zákazníkov (leasingových nájomcov).
▪ Aktívna práca s prideleným portfóliom existujúcich partnerov a klientov.
▪ Realizácia obchodných stretnutí výlučne v segmente firiem a živnostníkov.
▪ Príprava kalkulácií „na mieru“ na základe informácií získaných na obchodných stretnutiach.
▪ Príprava a realizácia prezentácií pre partnerov a ich obchodníkov.
▪ Analýza a monitoring trhu.
▪ Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu.
▪ Obsadzovaná pozícia je s pôsobnosťou na západnom Slovensku a čiastočne na strednom Slovensku.

▪ Perspektívne zamestnanie v kapitálovo silnej a stabilnej zahraničnej spoločnosti.
▪ Práca s predajným a jedinečným leasingovým produktom na trhu.
▪ Vysoký pracovný komfort (nadštandardne vybavené služobné motorové vozidlo, notebook, mobil aj na súkromné účely).
▪ Možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať.
▪ Motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov.

Pozícia je vhodná pre skúsenejšieho obchodníka, najlepšie s praxou v oblasti finančných služieb pre firemných zákazníkov (B2B), pre ktorého je atraktívne pracovať pre európskeho lídra v oblasti Small Ticket Leasingu pre firmy a živnostníkov.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom alebo anglickom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Naším klientom je zahraničná spoločnosť (centrála v Nemecku, história viac ako 40 rokov, poskytujúca komplexné lízingové služby) a na európskom trhu je lídrom v poskytovaní leasingových služieb tzv. Small Ticket Leasingu pre firmy a živnostníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, financie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

▪ Aktívna obchodnícka prax zameraná na firemných zákazníkov (B2B segment) je PODMIENKOU.
▪ Anglický jazyk na pokročilej úrovni je podmienkou (interná komunikácia, systémy a školenia sú v angličtine).
▪ Skúsenosti s predajom lízingových alebo bankových produktov firemným zákazníkom sú výhodou.
▪ Výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti a reprezentatívne vystupovanie.
▪ Vysoké pracovné nasadenie, zodpovedný prístup k práci.
▪ Skúsenosti s prácou formou home office sú výhodou.
▪ Pokročilé ovládanie nástrojov MS Office, hlavne Excel
▪ Aktívny vodič.

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4190373  Dátum zverejnenia: 25.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac