Obchodný zástupca (Skladník)

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
Dohodou, čo najskôr.
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 100 EUR/mesiacPodľa znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia zameraná najmä na obchod, no v súčasnej Covid-19 dobe bude pomáhať aj v sklade. Neskôr by sa mala pozícia pretransformovať do Vedúceho pobočky. Náplň práce bude najmä:
▪ Re-kontaktovanie existujúcich zákazníkov, vyhľadanie a oslovovanie nových.
▪ Zákazníkmi sú najmä, menšie predajne so sortimentom papiera a písacích potrieb, prípadne hračiek alebo väčšie firmy, ktorým sa oplatí takýto sortiment kupovať z veľkoskladu pre vlastné potreby.
▪ Komunikácia so zákazníkmi vo vzorkovej predajni a v sklade.
▪ Spolupráca s administratívnym pracovníkom a skladníkom.
▪ Vytváranie a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov v regióne.
▪ Práca v sklade.

▪ Stravné lístky
▪ Predaj žiadaného sortimentu za konkurencieschopné ceny
▪ Práca v zabehnutej a dobre fungujúcej firme, ktorá buduje pobočku v Nových Zámkoch

Pozícia je vhodná pre obchodného zástupcu aktívneho v regióne Nové Zámky, so skúsenosťami v predaji stredne rýchlo obrátkového tovaru, s praxou v sklade, ktorý má ambíciu stať sa časom Vedúcim pobočky veľkoobchodu s papierom a písacími potrebami.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom kancelárskych a školských potrieb pre maloobchody a veľkoobchody na Slovensku a v Českej republike.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

▪ Prax na obdobnej obchodníckej pozícii z fyzickým sortimentom (nie predajom služieb).
▪ Prejazdený región Nových zámkov a okolia so znalosťou podnikateľského prostredia a kontaktmi v obchodoch alebo väčších firmách.
▪ Veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti.
▪ Obchodný duch, samostatnosť a spoľahlivosť.
▪ Ambícia stať sa časom vedúcim pobočky.

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4038163  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac