Skladník - Vodič

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2020
700 - 900 EUR/mesiacPríplatky za nadčasy a sviatky v prípade potreby niekoľko krát do roka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou tejto pozície je zabezpečiť plynulý chod skladu a rozvážky tovaru zákazníkom na Južnom Slovensku. Pomer pracovného času je: Skladník: 70% a Vodič dodávky: 30%. Medzi náplň práce patrí najmä:
▪ príjem a výdaj tovaru, jeho evidencia
▪ kompletizácia tovaru podľa objednávky zákazníka
▪ príprava tovaru na vyskladnenie
▪ rozvoz tovaru k zákazníkom na južnom Slovensku
▪ pravidelná kontrola skladových zásob
▪ zabezpečenie poriadku a čistoty v sklade

▪ Stravné lístky
▪ Práca v zabehnutej a dobre fungujúcej pobočke v Nových Zámkoch

▪ Pozícia je vhodná pre človeka, ktorý má prax v sklade aj v rozvoze ku zákazníkovi.

▪ Životopisy a motivačné listy prosím zasielajte v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom kancelárskych a školských potrieb pre maloobchody a veľkoobchody na Slovensku a v Českej republike.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

skladového hospodástva, veľkoobchodu

▪ Ideálne skúsenosť na podobnej pozícii v sklade alebo doprave
▪ Manuálna zručnosť
▪ Dobré komunikačné zručnosti
▪ Zmysel pre poriadok a systém
▪ Vodičský preukaz skupiny B (osobný automobil)
▪ Samostatnosť

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3965799  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac