Junior firemný právnik

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600 - 900 EUR/mes. Brutto. Podľa znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Vypracovanie zmlúv, dodatkov, návrhov a podaní,
▪ Administratívne spracovanie agendy,
▪ Evidencia, kontrola, archivácia spisov,
▪ Aktualizácia dokumentov v súvislosti so zmenami v legislatíve a súvisiacich zákonov SR,
▪ Vybavovanie potvrdení zo súdov a pod.,
▪ Komunikácia a styk s klientami.

▪ Možnosť pracovať v kapitálovo silnej Luxemburskej investičnej spoločnosti,
▪ Možnosť získať skúsenosti v oblasti firemného práva a realitného biznisu,
▪ Výborné pracovné nástroje a podmienky,
▪ Atraktívny plat a ostatné benefity firmy.

▪ Pozícia je vhodná pre čerstvého absolventa práva alebo piataka, ktorý bude v máji končiť, pre ktorého je atraktívne pracovať pre stavebnú firmu, ktorá je dcérskou spoločnosťou kapitálovo silnej Luxemburskej developerskej spoločnosti.
▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom alebo anglickom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je stavebná firma, ktorá je dcérskou spoločnosťou kapitálovo silnej Luxemburskej developerskej spoločnosti. Na Slovensku realizovala a realizuje viacero developerských projektov výstavby bytových domov a administratívnych budov, najmä v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

PRÁVO

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▪ Prax na obdobnej pozícii je výhodou, ale môže byť aj čerstvý absolvent, resp. súčasný piatak, ktorý bude v máji končiť VŠ,
▪ Výhodou sú skúsenosti v oblasti práva stavebných spoločností, správneho a obchodného práva,
▪ Veľmi dobré minimálne školské znalosti obchodného a správneho práva,
▪ Dobrý všeobecný prehľad a rozhľadenosť,
▪ Záujem o administratívnu prácu,
▪ Dobré komunikačné zručnosti,
▪ Pružné logické myslenie,
▪ Pracovitosť, svedomitosť, precíznosť,
▪ Systematický prístup k práci,
▪ Schopnosť riešiť vzniknuté problémy,
▪ Príjemné a zároveň profesionálne vystupovanie,
▪ Zodpovednosť a diskrétnosť.

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výber pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kutlíkova 17
852 50 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Gálová
Tel.: +421 911 766 034
E-mail: poslať životopis
ID: 3388143   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 - 900 EUR/mes. Brutto. Podľa znalostí a skúseností.