Online Media Campaign Specialist

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 200 EUR/mesiac1200 - 1600 EUR/mes. Brutto. Podľa znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Nasadzovanie online kampaní pre klientov.
▪ Programatický (automatizovaný) nákup reklamného priestoru v online médiách, pomocou nástrojov ako Adform, Appnexus, DV360 a pod.
▪ Kompletný management online display a video kampaní .
▪ Vyhodnocovanie jednotlivých kampaní a prezentácia výsledkov (aj priebežných) klientovi.
▪ Komunikácia s médiami, account managermi a klientmi.

▪ Práca pre úspešnú medzinárodnú mediálnu agentúru
▪ Prístup k rozsiahlym znalostiam, know-how a špičkovým softvérovým nástrojom.
▪ Výborný pracovný komfort.
▪ Mnoho ďalších benefitov na úrovni serióznej zahraničnej firmy.
▪ Atraktívny plat na úrovni úspešnej medzinárodnej firmy.

▪ Pozícia je vhodná pre skúsenejšieho príp. juniornejšieho online špecialistu, ktorý má skúsenosti s kompletným managementom online display a video kampaní a ktorý sa chce posunúť do úspešnej medzinárodnej mediálnej agentúry.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v anglickom, príp. slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je jedna z najúspešnejších a najväčších sieťových onlineových agentúr zameraných na search a výkonnostný marketing v strednej a východnej Európe aj vo svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Médiá výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Google AdSense - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

▪ 1-2 roky skúseností so správou online kampaní a online marketingom ako takým.
▪ Podmienkou je znalosť anglického jazyka aspoň na pasívnej úrovni B1, ideálne B2.
▪ SŠ, VŠ zameraná na marketing a médiá je výhodou.
▪ Veľkou výhodou sú pracovné skúsenosti s nástrojmi ako GEMIUS, SIZMEK, Doubleclick, Appnexus, Adform, prip. Google Adwords, Adsense a podobne.
▪ Intenzívny záujem o digitálne médiá a online marketing.
▪ Znalosť slovenského trhu digitálnych médií.
▪ Analytické myslenie, zmysel pre detail, spoľahlivosť.

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3352009  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac