Junior Správca Bytov - Arboria Trnava

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Správa bytov v bytovom komplexe Arboria v Trnave (momentálne 350 bytov, ďalšie budú pribúdať).
▪ Pravidelná kontrola požiadaviek klientov vo webovej aplikácii pre komunikáciu s nimi a následná realizácia alebo zabezpečenie opravy, údržby a pod.
▪ Komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi obchodnými partnermi (dodávateľské, inštalatérske firmy a pod.) ich následná kontrola (vykonaných prác, materiálu, a pod.).
▪ Komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi klientmi – vlastníkmi bytov, informovanie klientov o dôležitých veciach ako odstávky, schôdze, a pod. formou oznamov.
▪ Vypracovávanie predpisov a sledovanie úhrad mesačných platieb a ročného zúčtovania podľa jednotlivých vlastníkov a budov.
▪ Vypracovávanie prehľadov pre zástupcov vlastníkov bytov podľa ich požiadaviek (čerpanie fondu opráv, prehľad o neplatičoch a pod.).

▪ Možnosť pracovať pre dcérsku spoločnosť kapitálovo silnej luxemburskej investičnej spoločnosti.
▪ Správa lukratívnych bytových domov v komplexe Arboria v Trnave.
▪ Výborné pracovné nástroje (špecializovaný softvér pre správu bytov CHASTIA) a podmienky.
▪ Atraktívny plat s perspektívou rastu.

▪ Pozícia je vhodná pre človeka s technickým vzdelaním, logickým myslením a veľmi dobrými komunikačnými zručnosťami, ktorému je blízka oblasť správy a prevádzky budov (prípadne v nej má skúsenosti) a chcel by sa takejto práci dlhodobo venovať.
▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je dcérska spoločnosť silnej luxemburskej developerskej spoločnosti, ktorá sa zaoberá správou bytových domov a polyfunkčných budov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické prípadne strojárske alebo stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

▪ SŠ elektrotechnického, prípadne strojárskeho alebo stavebného smeru.
▪ Prax na obdobnej pozícii alebo ako domovník, prípadne zástupca vlastníkov bytov je veľkou výhodou.
▪ Technické znalosti súvisiace so správou bytových domov (elektroinštalácie, plyn, voda, teplo a pod.)
▪ Podmienkou je skúsenosť s podobným typom práce, napríklad na zákazníckom oddelení.
▪ Znalosť správcovského softvéru CHASTIA je výhodou.
▪ Veľmi dobrá užívateľská znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook).
▪ Veľmi dobré komunikačné zručnosti, skúsenosti s riešením reklamácií a sťažností.
▪ Aspoň mierne pokročilá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou.

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3245083  Dátum zverejnenia: 14.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-1200 EUR/mesiac