(Junior) Network Architect

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2500 - 3000 EUR/mes. Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Príprava, plánovanie, dizajn, implementácia, optimalizácia a údržba sieťových riešení.
▪ Zameranie na špecifikáciu sieťových komponentov, fyzickej a logickej topológie, Ip plánu, smerovania a sieťovej bezpečnosti.
▪ Koordinácia zverených sieťových projektov.
▪ Komunikácia a spolupráca so zákazníkmi a internými oddeleniami.
▪ Konzultácie s projektovým tímom v úlohe vedúceho projektu.

▪ Veľmi dobrý pracovný komfort.
▪ Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti.
▪ Možnosť profesionálneho a kariérneho rastu.
▪ Spolupodieľanie sa na tvorbe technickej stratégie spoločnosti.
▪ Príležitosť pre vzdelávanie a rozvoj.
▪ Ostatné benefity spoločnosti.

▪ Pozícia je vhodná pre skúsenejšieho sieťového špecialistu, ktorý sa chce kariérne posunúť, prípadne pre sieťového architekta, ktorý sa chce podieľať na nových produktoch a technológiách.
▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom a anglickom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Našim klientom je moderná, dynamická a úspešná telekomunikačná spoločnosť prinášajúca nové služby založené na technológiách obojsmernej dátovej komunikácie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a neustálemu technologickému napredovaniu ponúka svojím klientom vysokokvalitné služby v rámci infraštruktúry a šírenia mediálneho obsahu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

▪ Prax minimálne niekoľko rokov na pozícii sieťového špecialistu.
▪ Prax ako architekt alebo plánovač sietí je veľkou výhodou.
▪ Výborná znalosť telekomunikačných a sieťových protokolov (OSPF, EIGRP,BGP).
▪ Znalosť TCP/IP modelu.
▪ Certifikácia CCNA je podmienkou. Certifikácia CCNP je výhodou.
▪ Veľmi dobrá znalosť Cisco produktov - smerovače, prepínače, firewaly na platforme ASA, ASR 9006, ASR 9010, C 2960, C 3750, C 881, ME 3600.
▪ 2-3 roky skúseností s údržbou, konfiguráciou, implementáciou Cisco produktov.
▪ Skúsenosti s LAN/WAN, wifi, sieťovými prvkami (switche, routre,...).
▪ Prax v oblasti architektúry a dizajnu sieťových riešení sú výhodou .
▪ Skúsenosti s vedením projektov sú výhodou.
▪ Technické a analytické myslenie.
▪ Proaktívny prístup.
▪ Tímovosť.
▪ Schopnosť kooperácie.
▪ Prezentačné a komunikačné zručnosti.

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3238997  Dátum zverejnenia: 13.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 - 3000 EUR/mes. Brutto