Stavebný technik - Majster (URBAN Residence)

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1100 - 1600,- EUR/mes. Interval je len orientačný. Výška platu bude dohodnutá individuálne, podľa znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný kandidát bude pracovať na momentálne jednom z najznámejších developerských projektov v Bratislave - URBAN Residence.
Náplň práce bude najmä najmä:
▪ Realizácia stavebných prác pri výstavbe bytových domov v Bratislave - URBAN Residence
▪ Organizácia a riadenie stavebných prác podľa pokynov stavbyvedúceho.
▪ Zodpovednosť za dodržiavanie predpísanej kvality prác a za dodržiavanie technologickej a pracovnej disciplíny.
▪ Sledovanie spôsobu a postupu stavby v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
▪ Vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom prác.
▪ Riadenie dodávateľských firiem pri stavených prácach a niekoľkých kmeňových zamestnancov.

▪ Možnosť pracovať v kapitálovo silnej Luxemburskej investičnej spoločnosti
▪ Možnosť pracovať s modernými technológiami a postupmi a odborne aj osobnostne rásť
▪ Podieľanie sa momentálne na jednom z najznámejších bratislavských developerských projektov - URBAN Residence
▪ Stabilita a know-how úspešnej medzinárodnej firmy
▪ Atraktívny plat a ostatné benefity serióznej zahraničnej firmy

Pozícia je zaujímavá pre skúsenejšieho stavebného technika - majstra, ktorý pracoval na podobných projektoch pri výstavbe budov a hľadá serióznu zahraničnú firmu s možnosťou odborného aj osobného rozvoja.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je stavebná firma, ktorá je dcérskou spoločnosťou kapitálovo silnej Luxemburskej developerskej spoločnosti. Na Slovensku realizovala a realizuje viacero developerských projektov výstavby bytových domov a administratívnych budov, najmä v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

▪ SŠ stavebná

Vodičský preukaz

B

▪ Podmienkou je prax na obdobnej pozícii aspoň 3-5 rokov.
▪ Skúsenosť s výstavbou budov, najlepšie bytových domov.
▪ Schopnosť čítať a rozumieť projektovej dokumentácii (výkresy, inžinierske siete a pod.)
▪ Skúsenosť s riadením stavebných pracovníkov.
▪ Znalosť moderných aj starších technologických postupov.
▪ Veľmi dobré komunikačné a manažérske zručnosti.
▪ Rozhodnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť.
▪ Znalosť angličtiny alebo nemčiny je výhodou.

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2742055  Dátum zverejnenia: 12.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1600,- EUR/mes. Interval je len orientačný. Výška platu bude dohodnutá individuálne, podľa znalostí a skúseností.