Online marketingový riaditeľ/manažér

Active life Int., s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2018
Od 1800 € brutto (TPP) / od 2500 € (živnosť) v závislosti od odborných schopností a pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manažéra, ktorý bude viesť 5-7 členný tím (70% marketing, 30% IT ), zároveň bude komunikovať s externými spoločnosťami.
Vašou úlohou bude v momentálnej fáze projektu optimalizovať náklady a procesy, navrhnúť stratégiu na ďalší rok a udržať rast spoločnosti. Jedná sa o internetové obchody pôsobiace vo viacerých krajinách EÚ, s celkovým obratom viac ako 2 mil. eur.
Mali by ste byť človek, ktorý myslí strategicky, rozhoduje sa podľa dát, vie byť empatický k svojim ľuďom a je orientovaný na cieľ.

Vašou pracovnou náplňou bude predovšetkým:
• Riadenie marketingového & IT tímu spoločnosti.
• Tvorba a implementácia marketingovej stratégie pre zverené portfólio v súlade s obchodnou stratégiou a strategickými cieľmi spoločnosti.
• Tvorba marketingového plánu na ročnej báze - stanovenie strategických marketingových cieľov, určenie vhodného postupu na ich dosiahnutie a vytvorenie časového harmonogramu.
• Market Intelligence - zber, analýza a spracovanie externých informácií z trhu a interných dát - ako analytických východísk pre koncepčné smerovanie marketingovej stratégie globálneho portfólia e-shopov zameraných na výživové doplnky (značiek Zerex, Viarax, Zenvia a i.). Návrh nových platforiem komunikácie.
• Riadenie prieskumov trhu a prieskumov spokojnosti zákazníkov.
• Kontrolovanie, vyhodnocovanie a reporting výsledkov marketingového oddelenia a jednotlivých kampaní - kontrola plnenia marketingového plánu a časového harmonogramu na týždennej a mesačnej báze.

• Stanete sa súčasťou mladého tímu, kde to žije a stále sa čosi deje.
• Budete pracovať v atraktívnom pracovnom prostredí v priestoroch BBC1 Plus.
• Zúčastníte sa zaujímavých akcií a teambuildingov ako napr. rafting, kaňoning, golf...

Vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v spoločnosti Active life Inv., s.r.o.
Dôkladne si preštudujeme CV a posúdime skúsenosti, znalosti a predpoklady na voľnú pracovnú pozíciu spolu s riaditeľom spoločnosti.
V prípade splnenia požiadaviek na pracovnú pozíciu, pozveme kandidáta na osobný pohovor.
Ospravedlňujeme sa, ale pokiaľ sa do 30 dní neozveme, vybrali sme na pohovor iného kandidáta. V prípade neúspechu vo výberovom konaní, bude každá žiadosť v zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení výberového konania skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Máte min. 5 rokov manažérskej praxe v oblasti riadenia marketingu.
• Máte skúsenosti v oblasti Market a Business Inteligence, Online marketingu.
• Poznáte nástroje Exponea a Google Search Console.
• Ste komunikatívny, flexibilný, cítite sa dobre v pozícii manažéra.

Spoločnosť Active life Investments pôsobí v oblasti e-commerce. Prioritne sa zaoberá distribúciou tovarov a služieb, doma i v zahraničí. Naše produkty sú dostupné pre zákazníkov v 6 krajinách. Sme stabilná a rýchlo rastúca spoločnosť. www.zerex.sk
ID: 3503743  Dátum zverejnenia: 28.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1800 € brutto (TPP) / od 2500 € (živnosť) v závislosti od odborných schopností a pracovných skúseností kandidáta