Expedient zásielok / Nákupca tovaru pre e-shop

Active life Int., s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
26.06.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti zameranej na predaj vitamínov a výživových doplnkov prostredníctvom e-shopov, hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý/-á sa postará o to, aby mali naši zákazníci svoje objednávky vždy riadne a včas doručené :).

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?

• Zabezpečenie komplexného servisu v rámci objednania tovaru, špedície a zákazníckej podpory.
• Objednanie tovaru, obalového materiálu potrebného na distribúciu a príjem na sklad.
• Evidencia tovaru v systéme a kontrola skladových zásob.
• Vybavovanie zákazníckych objednávok, telefonických reklamácií a otázok zákazníkov v rámci „helpdesk“ podpory a ich následné spracovanie v systéme.
• Kompletizácia zásielok podľa objednávok, balenie tovaru a expedícia produktov na základe objednávok.
• Komunikácia s prepravnými spoločnosťami. Sledovanie stavu prebratia zásielok v systéme.
• Kompletizácia dokladov o príjme a predaji tovaru.
• Sledovanie vykonaných platieb zo strany zákazníkov.
• Spracovanie štatistík odoslaných zásielok a dobropisov.
• Vykonanie inventúry.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v spoločnosti Active life Int., s.r.o.
Dôkladne si preštudujeme CV a posúdime skúsenosti, znalosti a predpoklady na voľnú pracovnú pozíciu spolu s riaditeľom spoločnosti.
V prípade splnenia požiadaviek na pracovnú pozíciu, pozveme kandidáta na osobný pohovor.
Ospravedlňujeme sa, ale pokiaľ sa do 30 dní neozveme, vybrali sme na pohovor iného kandidáta. V prípade neúspechu vo výberovom konaní, bude každá žiadosť v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení výberového konania skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Prax v oblasti expedície, distribúcie a logistiky.
• Dobré komunikačné a organizačné schopnosti.
• Zodpovednosť a lojálnosť.
• Flexibilita a proaktívny prístup.
• Manuálna zručnosť a flexibilita.

Spoločnosť Active life Int., s.r.o. pôsobí v oblasti e-commerce. Prioritne sa zaoberá distribúciou tovarov a služieb, doma i v zahraničí.
ID: 4543908  Dátum zverejnenia: 9.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac