HR koordinátor s ukrajinským/ruským jazykom

Active Job, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 8 EUR/hod.Celková mzda závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie kandidátov a nábor v kancelárii aj v teréne
- Oslovovanie kandidátov prostredníctvom rôznych kanálov - (inzercia, letáky, reklama na internete)
- Koordinovanie nástupov, dopravy a administratívy s tým spojenej
- Starostlivosť o zamestnancov, denná komunikácia, kontrola a spracovanie dochádzok zamestnancov,
- Vybavovanie dokumentov na úradoch,
- ubytovávanie zamestnancov,
- Činnnosti spojené s nástupom zamestnanca
- Príprava dokumentov pre nových zamestnancov

- Finančné bonusy v závislosti od výkonu
- Možnosť osobnostnej realizácie
- Teambuildingové aktivity ( jazda tankom, bowling, atď.)

Do nášho Žilinského tímu hľadáme nového kolegu. Náš biznis je dynamický a vyžaduje aby mal uchádzač aktívnu, flexibilnú samostatnú povahu. Práca v našej spoločnosti Vám prinesie stabilitu, možnosť získať komplexnú HR skúsenosť a možnosť spolupracovať s top klientmi. Ak hľadáte príjemné, svieže a tvorivé pracovné prostredie neváhajte a pošlite nám Váš životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Active Job,s.r.o. je Slovenská personálna agentúra. Poskytujeme prvotriedne poradenské služby pre spoločnosti hlavne v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Personalistike

- Nutnosť ovládať ukrajinský/ruský jazyk
- Skúsenosť na podobnej personálnej pozícii je VÝHODOU
- Vodičský preukaz sk. B a aktívny vodič je PODMIENKOU
- Aktívny prístup k práci - prinášanie návrhov, nápady, ochota spolupracovať s kolegami je PODMIENKOU
- Komunikačné zručnosti - schopnosť komunikovať s kandidátmi z výrobneho sektoru aj administratívy
- Schopnosť reagovať na potreby klientov a kandidátov
- Samostatnosť, lojálnosť a tvorivosť

Active Job,s.r.o. je Slovenská personálna agentúra. Poskytujeme prvotriedne poradenské služby pre spoločnosti hlavne v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3967221  Dátum zverejnenia: 2.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.