Obchodno-technický zástupca pre priemyselné a vedecké aplikácie (kompresory/vákuové technológie)

Activair SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacPodiel na zisku firmy (13. plat + odmeny pri stanovených cieľoch)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie obchodných príležitostí v oblasti priemyslu a laboratórií na Slovensku
- technická a obchodná podpora pre vákuové aplikácie a kompresory
- spracovávanie verejných tendrov
- príprava seminárov pre zákazníkov
- cestovanie za zákazníkmi na Slovensku

- stabilné a príjemné pracovné prostredie
- spoľahlivý a profesionálny tím kolegov
- plne digitalizovaná agenda a moderné technológie
- nadštandardné osobné ohodnotenie s motivačný zložkou
- podiel na zisku firmy (13. plat + odmeny pri stanovených cieľoch)
- telefón, notebook
- príspevok na stravovanie
- príspevok na poistenie
- auto na súkromné ​​účely
- školenia v zahraničí

Pre ideálny vzťah hľadáme predovšetkým kolegov/kolegyne s bydliskom v Bratislave alebo Banskej Bystici, či blízkom okolí. Sme ale pripravení spolupracovať s kvalitnými kandidátmi kdekoľvek na Slovensku.

Možnosť nástupu ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne technického zamerania, ale radi zaučíme inteligentné a pracovité z iných odborov.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- inteligencie
- samostatnosť
- pracovitosť
- profesionálne vystupovanie
- komunikatívnosť a ľudskosť
- schopnosť riešiť problémy
- ochota učiť sa novým veciam
- znalosť vedeckého prostredia
- znalosť analytických metód vo fyzike, chémii, materiálovom inžinierstve

Skupina Activair ako svoju primárnu činnosť zabezpečuje komplexné dodávky v oblasti vákua a vákuovej techniky. Ponúkame predaj nových, repasovaných zariadení, servis, inštalácia, modernizácia, poradenstvo, konštrukciu, výskum a vývoj. Dodávame tiež technológia stlačeného vzduchu, priemyselných filtrov, filtračných systémov, separátorov, vzduchových nožov a ofukovacích systémov. V prípade náhlej poruchy alebo havárie sme schopní zabezpečiť zapožičanie, prenájom náhradného zariadenia alebo rýchlu dodávku náhradných dielov. Pôsobíme na celom území Českej republiky (Activair s.r.o.), Slovenskej republiky (Activair SK s.r.o.) v Európe i mimo nej. Sme členmi Českej vákuovej spoločnosti (ČVS) a Slovenskom vákuovej spoločnosť (SVS). Implementovali sme a udržiavame systémy riadenia kvality podľa ISO 9001 a environmentálneho manažérstva podľa ISO 14001 Spolupracujeme s významnými českými, slovenskými i európskymi univerzitami a výskumnými centrami.
ID: 4515997  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac