Skladník pre Muničák

ACTION SPORTS, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 1 300 EUR/mesiacZákladný plat je tvorený z fixnej a variabilnej zložky. Ak u nás ostaneš aspoň 3 mesiace a budeme s tebou spokojný, máme pre teba pripravené ďalšie zodpovednosti, ktoré sa prejavia aj na tvojom hodnotení. Tvoj výkon a schopnosti sú rozhodujúce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov, ktorí nám pomôžu zlepšiť chod nášho skladu Muničák.

Náplňou Tvojho dňa bude:
• príjem, evidencia, triedenie, označovanie a kontrola tovaru
• zásobovanie predajne
• vyhľadanie, balenie a pripravenie objednávky na odoslanie
• práca so skladovým IT programom
• výpomoc kolegom na e-shope, poradiť zákazníkom pri výbere tovaru, ktorý bude najlepšie spĺňať ich požiadavky

V prípade, že sa nepovažuješ za experta v niektorej z uvedených oblastí, máme pre teba pripravené rozsiahle školenie, na ktorom ťa radi naučíme všetko potrebné.:)

Čo od Teba očakávame:
• pracovitosť
• ochotu učiť sa
• schopnosť pracovať v tíme
• zmysel pre poriadok
• nebojíš sa fyzickej práce
• vodičský preukaz sk. B - aktívny šofér

- výrazné zľavy
- školenia pre osobnostný rast
- mladý a dynamický kolektív
- práca so zaujímavým sortimentom v spoločnosti, ktorá je jednotkou na Slovenskom trhu vo svojom odbore
- získate prístup k novinkám z oblasti, v ktorej pôsobíme ako prvý na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje sieť armyshopov s najširšou ponukou military, outdoor a streetwear oblečenia v armyštýle, nožov, sebaobranných prostriedkov, taktického vybavenia, airsoft replík, vzduchoviek a prílušenstva na Slovensku, MUNIČÁK.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4436121  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac