Zamestnanec predajne - Action Bratislava

Action Retail Czech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MY SME ACTION !

Action je obľúbený diskontný obchod v Európe s cenovo dostupnými, bežnými aj neobyčajnými výrobkami. Pochádzame z Holandska, ale v súčasnosti máme už viac ako 2 200 predajní v 11 krajinách. Nedávno sme otvorili našu prvú predajňu na Slovensku (Danubia Bratislava) a stále hľadáme vhodných kandidátov na prácu u nás. Možno ste nimi práve vy.

ČO U NÁS NÁJDETE?

  • širokú a obmieňajúcu sa ponuku viac ako 6 000 kvalitných produktov v 14 kategóriách, a samozrejme za čo najnižšiu cenu,
  • 150 nových produktov každý týždeň, ktoré vám prinesú ešte úžasnejšie a výhodnejšie nákupy,
  • viac info o nás nájdete na https://www.action.com/sk-sk/

Pracujte v Action, zažite moment prekvapenia!

KOHO HĽADÁME?

  • zamestnancov predaje

    Action v Bratislave - Zlaté piesky a Danubia:

    plný úväzok (38,75 hod.)

    a

    čiastočný úväzok (20 a 30 hod./týždeň)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vykladanie tovaru a príprava odosielania vratiek
  • umiestňovanie tovaru do regálov
  • zabezpečovanie čistoty/poriadku na regáloch a prezentácia správnych informácií o tovare
  • práce v pokladni
  • upratovanie predajne, skladu a priestoru pre zamestnancov
  • priamy kontakt so zákazníkmi
  • poskytovanie informácií zákazníkom
  • orientácia na zákazníka je dôležitá, keďže našou zásadou je ústretovosť ku všetkým nakupujúcim
  • pomoc pri reklamáciách a riešenie sťažností zákazníkov (aj keď veríme, že žiadne nebudú)

ČO PONÚKAME?

  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • príjemnú pracovnú atmosféru, rešpekt a tímovú spoluprácu
  • zaškolenie a možnosť vycestovať do zahraničia
  • zamestnaneckú zľavu 15% na celý sortiment v predajniach Action Slovakia
  • príspevok na stravné/stravné lístky v hodnote 4,50 €
  • občerstvenie v podobe vody, dobrej kávy a čaju a občas pridáme aj niečo dobrého pod zub
  • súťaže pre zamestnancov a drobné prekvapenia v priebehu roku
  • a tiež príležitosť rásť a vzdelávať sa

MÁTE ZÁUJEM?

Práca v spoločnosti Action s tými najlepšími kolegami a skvelými produktami. Zašlite nám svoj životopis a my sa vám čoskoro ozveme.

Možnosť si nadpracovať hodiny
Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Firemné akcie
Rozjazd úplne nového projektu
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Občerstvenie na pracovisku
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Action je věrný svému názvu a rád vyráží do akce. Jsme velice ambiciózní, plní energie a dokážeme dotáhnout věci do konce. V roce 2019 jsme otevřeli 267 nových prodejen v 10 různých zemích. Kromě toho jsme zrenovovali 51 prodejen a postavili 2 zcela nová distribuční centra. Vytvořili jsme také více než 5 000 nových pracovních míst a umožnili stovkám našich zaměstnanců udělat další krok v kariéře. Náš růst nabízí možnosti. I pro tebe.
ID: 4533348  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac