Office & marketing asistent

ACTION LAND, s.r.o.

Miesto práce
Na hrádzi 35/174, 851 10 Čunovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
8001100,- EUR brutto, plus pohyblivá zložka v odmenách

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- primárne: servis pre klienta (kontakt s klientom - prijímanie telefonátov, získavanie a spracovávanie informácii)
- vybavovanie korešpondencie, firemnej agendy
- evidencia objednávok
- pomoc pri organizovaní firemných akcií a športových a adrenalínových športových aktivít
- správa sociálnych sietí a webových stránok
- príprava reklamných kampaní
- úprava a aktualizácia web stránky
- komunikácia v slovenskom a anglickom jazyk
- možnosť pracovať aj priamo v ACTION PARK, Čunovo
- a iné

- zaujímavá práca v mladom dynamickom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie mimo centra mesta
- mobilný telefón
- možnosť vyskúšať si športové aktivity ponúkané spoločnosťou

Životopis zašlite na e-mail: job@actionland.sk, informácie vám poskytneme aj na tel.č. 0903237607

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s administratívnou prácou
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- organizačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- komunikatívnosť - osobný aj telefonický kontakt
- angličitna je nevyhnutná, ďalší cudzí jazyk výhodou
- skúsenosti z oblasti marketingu sú vítané
- skúsenosti z obchodných pozícií sú vítané

Sme outdoorová eventová, teambuildingová a športová agentúra, ktorá svojím klientom za posledných 10 rokov zorganizovala viac ako 3000 akcií. Ponúkame programy alebo originálne nápady pre športové, zábavné, kultúrne a spoločenské podujatia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Na Hradzi 174
85110 Bratislava
ID: 898426   Dátum zverejnenia: 18.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   8001100,- EUR brutto, plus pohyblivá zložka v odmenách