Údržbár a opravár športového areálu ACTION PARK

ACTION LAND, s.r.o.

Miesto práce
Na Hradzi 174, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce v areáli Action Parku Čunovo
- údržba areálu, kosenie areálu, upratovanie areálu
- príprava areálu na rôzne akcie
- opravy a technické práce vrámci športového areálu
- nákupy a zásobovanie

Hľadáme človeka z Rajky, Rusoviec, Jaroviec, Čunova alebo Petržalky resp. z blízkeho okolia z dôvodu bezproblémového dochádzania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Sme outdoorová eventová, teambuildingová a športová agentúra, ktorá svojím klientom za posledných 10 rokov zorganizovala viac ako 3000 akcií. Ponúkame programy alebo originálne nápady pre športové, zábavné, kultúrne a spoločenské podujatia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Na Hradzi 174
85110 Bratislava
ID: 3057581   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou