Inštruktor športových a teamových aktivít

ACTION LAND, s.r.o.

Miesto práce
Action Park, Schengenská, Čunovo
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
hodinová sadzba 4,- až 6,- EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a prevádzka súťažných, zábavných a vzdelávacích disciplín v rámci firemných akcii v Action Parku Čunovo aj na eventoch mimo AP v rámci celého Slovenska a na vodáckych zájazdoch v Rakúsku.
- Vedenie účastníkov tembuildingu
- Prevádzka zábavných aktivít pre verejnosť alebo firemných zákazníkov
- Podľa dohody a skúseností možnosť práce ako Inštruktor Lanového centra, Zoskokov na Action Toweri Pezinok alebo raftingový inštruktor na zájazde.

Ponúkame:
- Inštruktor/animátor športovej disciplíny alebo v rámci organizačnej výpomoci na eventoch
- Inštruktor Teambuildingu (vedenie, koordinovanie a vyhodnocovanie tímu ľudí v rámci firemného teambuildingového programu)
Inštruktor lanového centra

Práca prebieha buď na firemných eventoch, alebo počas víkendov a sviatkov pre verejnosť. Zahŕňa starostlivosť o návštevníkov centra a súčinnosť pri koordinácia podujatia s event managerom.
Práca je ponúkaná na letnú sezónu máj - september 2018, ako brigáda.
V prípade záujmu je potrebné absolvovať školenie dňa 22.5. 2018 v Action Parku v Bratislave - Čunove.

Možnosť vyskúšať si aktivity prezentovane na strankach: www.actionpark.sk, www.actionzazitky.sk , www.raftingtour.sk

Vybraný uchádzači sa musia zúčastniť školenia inštruktorov dňa 22.5: 2018. V prípade záujmu kontaktujte: job@actionland.sk, 0903237607

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, ochota učiť sa, kreativita, technické zručnosti vítané, príjemný vzhľad, znalosť AJ výhodou, znalosť s horolezeckou technikou vítaná

Sme outdoorová eventová, teambuildingová a športová agentúra, ktorá svojím klientom za posledných 10 rokov zorganizovala viac ako 3000 akcií. Ponúkame programy alebo originálne nápady pre športové, zábavné, kultúrne a spoločenské podujatia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Na Hradzi 174
85110 Bratislava
ID: 2090367   Dátum zverejnenia: 18.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   hodinová sadzba 4,- až 6,- EUR/hod.