Pracovník na výškove práce a inštruktor lanového centra

ACTION LAND, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100 až 2200,-EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov na prácu vo výškach so skúsenosťami. Nutná znalosť práce s horolezeckou technikou - prace sa vykonávajú v závese horolezeckého lana nie z plošiny. Oprava lanového centra a iné - najbližšie cca 1,5 mesiaca.
Okrem výškových prác sa budú vykonávať aj práce okolo areálu. Po ukončení prác v apríli/máji je možnosť práce ako inštruktor lanového centra a zoskokovej plošiny alebo ako technik a údržba/príprava areálu Action Park Čunovo na akcie.

Dohodou

V prípade záujmu pošlite svoj životopis s popisom prác ktoré ste vykonávali na e-mail: [email protected], informácie Vám poskytneme na t.c. 0903237607

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Výhodou:
Platné osvedčenie na výškové práce
Potrebné:
skúsenosti s prácami vo výškach s horolezeckou technikou

Sme športová a teambuildingová firma, prevádzkovateľ areálu Action Park Čunovo (www.actionpark.sk) a adrenalínovej veže Action Tower Pezinok (www.actionzazitky.sk). Ponúkame programy alebo originálne nápady pre športové, zábavné, kultúrne a spoločenské podujatia aj mimo našich zariadeni (www.actionland.sk).
Popri prevádzke športovisk sa zaoberáme aj výstavbou a prenajmom Mongólskych júrt (www.mongolskejurty.sk)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1381331  Dátum zverejnenia: 22.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 až 2200,-EUR