Grafik - Správa a tvorba web stránky a sociálnej siete

ACTION LAND, s.r.o.

Na Hradzi 174/35, 85110 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa znalosti a praxe, ukolovo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Úprava stránky v systéme Prestashop www.ActionZazitky.sk, www.raftingtour.sk
- Úprava a tvorba web stránky v systéme WordPress www.ActionPark.sk
- Vytvorenie novej stranky www.actionland.sk - vo WordPress
- Nastavenie reklamy Google Adwords, analyza Google Analytics
- Vytvorenie automatizovaneho systemu zasielania darcekovych poukazok na stranke www.ActionZazitky.sk (PrestaShop)
- Grafické práce
- Tvorba bannerov a firemných prezentačných materiálov

Možnosť využivať aktivity poskytovane na nasich strankach

V prípade záujmu zašlite Váš životopis (SJ), Motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov na e-mail: [email protected]
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý
Google AdSense - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
WordPress - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Spolahlivosť a zodpovednosť
-Kreativita a zmysel pre dizajn
-Ovládanie aspoň jedného Grafického programu
-Znalosť tvorby web stránok v template systeme (Prestashop, WordPress)
-Výhodou: znalosti Google AdWords, Alanytics

Sme športová a teambuildingová firma, prevádzkovateľ areálu Action Park Čunovo (www.actionpark.sk) a adrenalínovej veže Action Tower Pezinok (www.actionzazitky.sk). Ponúkame programy alebo originálne nápady pre športové, zábavné, kultúrne a spoločenské podujatia aj mimo našich zariadeni (www.actionland.sk).
Popri prevádzke športovisk sa zaoberáme aj výstavbou a prenajmom Mongólskych júrt (www.mongolskejurty.sk)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1216303  Dátum zverejnenia: 1.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa znalosti a praxe, ukolovo