Vodič kamiónu

ACTIMATRANS S.A.

Miesto práce
Luxembursko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 EUR/mesiacMinimalna mzda je 3300€/za mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme skúsených a spoľahlivých kamionistov, ktorí sa pripoja k nášmu tímu
Miesto výkonu práce: Krajiny EÚ (Luxembursko, Nemecko, Belgicko, Francúzsko, Holandsko)

  • Zodpovednosť za prepravu tovaru na paletách a preprava bobín podľa pokynov dispečera
  • Dodržiavanie predpísaných trás a časových harmonogramov
  • Efektívna komunikácia s dispečerom a ostatnými členmi tímu
  • Riešenie problémov a neočakávaných situácií počas prepravy
  • Informovanie dispečera o stave prepravy a prípadných zdržaniach.
  • Vedenie potrebnej dokumentácie súvisiacej s prepravou (CMR, dodacie listy, prepravné zmluvy).
  • Zodpovednosť za správnosť a úplnosť všetkých dokumentov spojených s prepravou.
  • Udržiavanie čistoty a dobrého technického stavu zvereného kamiónu.
  • Pravidelné kontroly a údržba vozidla, aby bolo vždy v prevádzkyschopnom stave.
  • Zabezpečenie, aby bol tovar doručený v bezchybnom stave a včas.

​Stabilné zamestnanie v prestížnej spoločnosti

Moderná flotila kamiónov vybavených najnovšími technológiami

Luxemburské poistenie a dôchodky

Spoločnosť zabezpečuje prepravu zamestnancov do Belgicka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Actima Trans je renomovaná logistická spoločnosť, špecializujúca sa na kamiónovú prepravu tovaru na paletách a prepravu bobín. Firma má svoje sídlo v srdci Európy, v Luxembursku, čo jej poskytuje strategickú polohu pre efektívne riadenie dopravy v rámci celej Európy.

Preprava tovaru na paletách: Actima trans ponúka spoľahlivú prepravu tovaru na paletách, zabezpečujúc jeho bezpečné doručenie do cieľa. Spoločnosť využíva moderné kamióny vybavené technológiou na sledovanie zásielok, čo umožňuje neustále monitorovanie a optimalizáciu trás.

Preprava bobín: Okrem paletizovaného tovaru sa firma špecializuje aj na prepravu bobín, ktoré vyžadujú špecifickú manipuláciu a zabezpečenie.

Actima trans operuje v nasledujúcich krajinách:

Luxembursko
Nemecko
Belgicko
Francúzsko
Holandsko
Taliansko

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4840270  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac