Prekladateľ, tlmočník (prednostne CZ,AJ)

Acta - preklady a tlmočenie

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacMzda podľa vykonanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- profesionálny prekladateľ a tlmočník ( prednostne z a do CZ, z a do AJ)
- vysokoškolsky vzdelaný v obore so skúsenosťami a praxou (prípadne
iné - vysokoškolské vzdelanie,
ukončený II. stupeň, s praxou v prekľadateľstve)
- čeština, angličtina, nemčina, taliančina- všetky svetové jazyky
- korektor českého a slovenského jazyka,anglického jazyka(native)

- variabilný pracovný čas
- vítaná spolupráca v rámci celej Európy
- systematický prísun práce
- spoľahlivé podmienky
- firma s dlhodobou tradíciou a referenciami na trhu
pozri www.acta.sk

Informácie o výberovom konaní

výberové konanie prebieha v dvoch kolách:
uchádzač obdrží skúšobný preklad; hodnotená bude kvalita a rýchlosť odovzdania prekladu
ako prvý kontakt očakávame od uchádzača zaslanie motivačného listu, štruktúrovaného CV v jazyku v ktorom sa uchádzač prezentuje a taktiež v slovenskom jazyku
tieto podmienky je nutné dodržať

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prednostne technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

profesionálna prax

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

profesionálna prax v prekladateľstve alebo tlmočníctve
okrem jazyka je potrebné uviesť aj profesionálny odbor v ktorom sa uchádzač pohybuje, napr. ekonómia, právo, stavebníctvo, energetika atď. prednostne so zameraním na technické odborné preklady, IT, jadrová energentika, strojárstvo, ekonómia, financie, právo

Prekladateľská a tlmočnícka agentúra
pozri ďalej www.acta.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4379585  Dátum zverejnenia: 13.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac