Junior Sieťový Administrátor

ACS spol. s r. o. - Bratislava

Miesto práce
Magnetová 11, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administrácia aktívnych sieťových zariadení - Cisco, Mikrotik, Huawei
Riešenie komplexných technických situácií
Vytváranie a aktualizovanie dokumentácie k zvereným systémom
Inštalácia a konfigurácia sieťových zariadení
Inštalácia, konfigurácia a prevádzka zariadení v sieťach LAN a WAN
Správa používateľských staníc
Podpora pre užívateľov
Podpora a údržba existujúcich aplikácií
Sledovanie výpadkov systémov
Monitoring a analýza sieťovej prevádzky

Práca v stabilnej 29 ročnej spoločnosti
Práca v mladom a dynamickom kolektíve
Možnosť vytvárania kreatívnych riešení
Firemný automobil
Firemný notebook
Firemný mobilný telefón
Firemný internet a televízia na doma
Zabezpečené parkovanie
Výhodná poloha sídla spoločnosti
Zabezpečené vzdelávanie
Aktívna účasť na zaujímavých projektoch

Po posúdení životopisov budeme kontaktovať postupujúcich uchádzačov - osobný pohovor.
Životopisy zasielať emailom na uvedenú adresu. Poprosíme Vás o udelenie súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť a prax s TCP/IP sieťou – pokročilý administrátor
Znalosť sieťových protokolov a topológii na úrovni CCNA
Praktická znalosť protokolov TCP/IP, OSPF, BGP, IPsec, a QoS
Aktívna znalosť a prax s administráciou sieťových zariadení Cisco, prípadne aj so zariadeniami na platforme Mikrotik, Huawei
Vítaná znalosť a prax s OS Unix (Linux, FreeBSD, Solaris)
Výhodou sú vedomosti v oblasti mikrovlnných rádiových spojov
Schopnosť čítať, interpretovať a tvoriť technickú dokumentáciu
Výhodou sú znalosti z elektronických obvodov a telekomunikačných zariadení
Príjemné vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti
Chuť realizovať sa pri vedení samostatných projektov
Samostatnosť a vlastná iniciatíva pri riešení úloh
Sebamotivácia napredovať a učiť sa
Vítaná znalosť v sieťovej bezpečnosti

Sme vysoko špecializovaným tímom odborníkov, ktorý úspešne pôsobí na trhu od roku 1995. Slovenským i medzinárodným zákazníkom prinášame komplexné a profesionálne služby v oblasti telekomunikácii a internetu. Ako alternatívny operátor zvyšujeme dostupnosť služieb hlasovej i dátovej komunikácie na veľmi dynamickom telekomunikačnom trhu. Prevádzkujeme vlastnú optickú a mikrovlnnú sieť, čo nám umožňuje ponúknuť alternatívne riešenia pre aplikácie našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Paráková
E-mail: poslať životopis
ID: 4838569  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac