Projektant TZB /Zdravotechnika, Vzduchotechnika a chladenie, Vykurovanie/ – hľadáme projektantov pre moderné architektonické štúdio v Bratislave (m/f)

Acrea s.r.o.

Miesto práce
Karpatská 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
apríl 2021
1 100 - 1 800 EUR/mesiac(zodpovedajúci predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava technickej dokumentácie pre projekty rôznych typov a veľkostí,
- zodpovednosť za odbornú správnosť projektu v rámci odovzdaných právomocí,
- analýza a príprava technických riešení pred a počas trvania projektu,
- návrh stavby v súlade s platnými STN, príp. vykonávacími a inými predpismi,
- hľadanie a navrhovanie kvalitných a ekonomicky výhodných riešení pre projekt,
- zapracovávanie spätnej väzby a požiadaviek klienta do projektovej dokumentácie,
- aktívna komunikácia s ostatnými stavebnými profesiami zúčastňujúcimi sa na projekte,
- hľadanie moderných a kreatívnych riešení v súlade s požiadavkami klienta,
- projektovanie v programe ARCHICAD,
- práca v BIM-e: informačný model stavby v 3D – a možnosť vzdelávať sa v najmodernejších technológiách slúžiacich na prípravu, výstavbu a správu budov ,
- ostatné úlohy dohodnuté s manažmentom ateliéru

- odmena zodpovedajúci predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu,
- zázemie stabilnej spoločnosti a dlhodobá perspektíva,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a osobnostný rozvoj vo svojej profesii,
- práca v atraktívnom prostredí a s moderným vybavením,
- mladý a dynamický tím s priateľskou atmosférou,
- príležitosť učiť sa od skúsených kolegov z oboru,
- možnosti kariérneho rastu,
- flexibilita a individuálny prístup

Do nášho rastúceho tímu v Bratislave hľadáme momentálne ďalších kolegov a kolegyne za účelom spolupráce. Ak chcete pracovať na atraktívnych projektoch, v moderných informačných systémoch, máte dobré nápady a záleží vám na svojom kariérnom rozvoji - pošlite nám svoj profesijný životopis s krátkym motivačným emailom v slovenskom jazyku na adresu: [email protected]. Hľadáme ľudí, ktorí sú otvorení učiť sa novým veciam a technológiám, a ktorí budú svojou prácou prispievať k dobrému menu nášho ateliéru.
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.acreatelier.com alebo na našom Facebooku.
Za účelom spracovania Vašich osobných údajov pri zavedení predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu budú Vaše osobné údaje spracúvané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu a následne zlikvidované. Vaše práva dotknutej osoby sa spravujú § 28 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. V prípade, že chcete byť zaradený do evidencie uchádzačov o zamestnanie, v životopise uveďte nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov a pripojte k nemu svoj vlastnoručný podpis:
V zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov týmto dávam spoločnosti Acrea s.r.o., 29.augusta 36/C, 811 09 Bratislava, IČO: 36779920 súhlas so spracovaním svojich osobných údajov (vrátane mojej fotografie fyzickej identity) v rozsahu životopisu (prípadne motivačného listu) pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka alebo do písomného odvolania súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo a technické zariadenie budov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné technické a praktické myslenie,
- znalosť základných platných noriem a vyhlášok týkajúcich sa projektovania
- schopnosť riešiť detaily,
- schopnosť nachádzať kreatívne riešenia,
- skúsenosti s AutoCAD, ArchiCAD, REVIT výhodou
- schopnosť rýchlo sa učiť novým veciam a programom,
- pozitívny prístup k práci a k práci v teréne,
- proaktívne hľadanie riešení namiesto čakanie na inštrukcie,
- schopnosť pracovať pod časovým stresom,
- príjemné a profesionálne emailové, telefonické a osobné vystupovanie,
- tímovosť a flexibilita

Architektonické štúdio Acrea ponúka klientom služby v oblasti urbanistického, architektonického navrhovania a interiérového dizajnu po celom svete. Taktiež poskytujeme klientom projekčné služby v oblasti technického zariadenia budov – profesie Zdravotechnika, Vzduchotechnika a chladenie a Vykurovanie. Spolupracujeme s mnohými expertmi odborných profesií vo všetkých oblastiach architektonickej tvorby z rôznych krajín sveta.
Štúdio bolo založené v roku 2011 Ing. arch. Michalom Pasiarom, ktorý zároveň zastáva pozíciu prezidenta v združení BIM asociácia Slovensko. Ako jeden z mála ateliérov na Slovensku v BIM-e nielen pracujeme, ale staráme sa aj o aktívne propagovanie jeho výhod v očiach zákazníkov, obchodných partnerov, projektantov, architektov a širšej verejnosti.
Neustále sa vzdelávame a našim zákazníkom prinášame funkčné, ale zároveň atraktívne projektové riešenia. Viac k našim úspešným projektom, na ktorých sme sa v posledných rokoch podieľali nájdete na: http://acreatelier.com/projekt/?show=1.
Radi vás privítame na osobnom pohovore v našej firme, aby ste priamo na vlastné oči videli atmosféru ateliéru a spoznali tím ľudí, ktorý za týmito realizáciami stojí.
ID: 3288964  Dátum zverejnenia: 26.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac