Skladový účtovník - Samostatný odborný referent

AConsulting HR, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiac1100,- €, resp. dohodou - podľa seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte aktívne skúsenosti so samostatným spracovaním účtovníctva v oblasti skladu? Tak hľadáme práve Vás!

Vašou pracovnou náplňou bude:

- účtovanie skladových položiek
- evidencia majetku, inventarizácia
- spracovanie výkazov, intrastat
- vedenie podvojného účtovníctva
- vyhotovovanie daňových a štatistických výkazov
- spracovanie a účtovanie faktúr
- mesačné výkazy a vyhotovenie ročnej účtovnej závierky.

- možnosť sebarealizácie a ďalšieho profesijného rastu
- bezplatné stravovanie

V prípade, že Vás ponuka oslovila a spĺňate profesijné požiadavky, svoje štruktúrované životopisy zasielajte obratom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je výrobná spoločnosť .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* prax min. 2 roky
* znalosť účtovnej legislatívy
* zodpovednosť, spoľahlivosť
* dynamická osobnosť so zmyslom pre detail a precíznosť
*komunikačné schopnosti
* ochota na sebe pracovať a zdokonaľovať sa v svojej oblasti (návšteva školení a seminárov)

Personálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania pre jednotlivé úrovne manažmentu, špecialistov, referentov, obchodníkov, realizovaním personálneho poradenstva.

Poslaním spoločnosti AConsulting HR, s.r.o. je pomôcť spoločnostiam kvalifikovaným personálnym poradenstvom pri výbere nových zamestnancov, pre aktívne napĺňanie firemných stratégií a plánov, a tak zabezpečiť ich úspechy v podnikateľskej aktivite, pretože: „ľudia tvoria firmu a napĺňajú jej ciele“.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3801526  Dátum zverejnenia: 4.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac1100,- €, resp. dohodou - podľa seniority kandidáta