Samostatný skladník, skladník

AConsulting HR, s.r.o.

Miesto práce
Želiezovce
Termín nástupu
asap
850 € / mesiac brutto, resp. v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s prácou v sklade? Tak hľadáme práve Vás!

Vašou pracovnou náplňou bude:
- príprava a výdaj tovaru zo skladu
- plánovanie balenia
- príjem tovaru a jeho uskladnenie
- manipulácia s VZV
- správne umiestnenie a usporiadanie tovaru v sklade
- administratívne operácie v súvislosti s pohybom materiálu
- vedenie predpísanej skladovej evidencie a inventarizácia skladu

zaujímavá práca v stabilnej, dynamickej a úspešnej spoločnosti
stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
zaškolenie skúsenými kolegami
motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade vášho záujmu zasielajte profesijné CV spolu s motivačným listom a Súhlasom s ochranou osobných údajov na mail. Pozývať budeme kandidátov vyhovujúcim požiadavkám.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je spoločnosť Novofruct SK, s.r.o. zaoberajúca sa výrobou a predajom potravinárskeho tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, ekonomika, ...

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

stredoškolské s maturitou
Platné oprávnenie na VZV
Vodičský preukaz A, B.
Prax v oblasti min.3 roky
PC MS OFFICE
Znalosť práce so skladovým SW výhodou
Komunikatívnosť, prirodzená autorita
Dobré organizačné zručnosti
Samostatnosť, dôslednosť, zodpovedný prístup v práci
Predchádzajúca skúsenosť s prácou v sklade – skladovom hospodárstve veľkou výhodou

Personálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania pre jednotlivé úrovne manažmentu, špecialistov, referentov, obchodníkov, realizovaním personálneho poradenstva.

Poslaním spoločnosti AConsulting HR, s.r.o. je pomôcť spoločnostiam kvalifikovaným personálnym poradenstvom pri výbere nových zamestnancov, pre aktívne napĺňanie firemných stratégií a plánov, a tak zabezpečiť ich úspechy v podnikateľskej aktivite, pretože: „ľudia tvoria firmu a napĺňajú jej ciele“.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3755240  Dátum zverejnenia: 5.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 € / mesiac brutto, resp. v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta.