Špecialista pre financie a controlling

AConsulting HR, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
1 500 - 1 875 EUR/mesiacod 1500 € + variabilná zložka 25%, 13. plat a ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme zodpovedného, tímového pracovníka s efektívnym prístupom so znalosťou komplexnej problematiky podvojného účtovníctva a súvisiacej daňovej problematiky, problematiky so znalosťou miezd a personalistiky.

Náplň práce :
- zodpovednosť za financie a mzdy
- spolupráca pri nastavení ekonomických procesov vo väzbe na controlling,
- vytvorenie komplexného ročného finančného plánu spoločnosti,
- koordinácia všetkých oddelení spoločnosti pri príprave ročného plánu,
- tvorenie finančného forecastu v priebehu roka,
- príprava pravidelného mesačného a kvartálneho reportingu výsledkov spoločnosti pre manažment,
- vyhodnocovanie dodržiavania plnenia ročného plánu na mesačnej báze vrátane analýzy odchýlky (plán - versus skutočnosť)
- nastavovanie controllingových procesov pre sledovanie výkonnosti a efektívnosti jednotlivých projektovú/zákaziek,
- podieľanie sa na optimalizačných projektoch v oblasti controllingu a financií.

- práca v prosperujúcej spoločnosti
- bohatý program firemných benefitov -príspevok na DDP, strava za 0,80 €, divadlo, welness, firemné stretnutia a iné

V prípade, že spĺňate požiadavky a pracovná náplň Vás zaujala, posielajte svoje profesijné životopisy na mail: [email protected]. na Vaše prípadné otázky zodpovieme na osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárenskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-SŠ, VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
-prax : minimálne 2 roky na takej alebo podobnej pozícii
- výborná znalosť účtovných a daňových predpisov
- ochota neustále sa v danej oblasti vzdelávať
- Vodičský preukaz ,,B"
- Znalosť cudzieho jazyka . vítaná , nie je podmienka
- samostatnosť, proaktívnosť, zodpovedný a dôsledný prístup k práci
- dobré organizačné a manažérske zdručnosti

Personálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania pre jednotlivé úrovne manažmentu, špecialistov, referentov, obchodníkov, realizovaním personálneho poradenstva.

Poslaním spoločnosti AConsulting HR, s.r.o. je pomôcť spoločnostiam kvalifikovaným personálnym poradenstvom pri výbere nových zamestnancov, pre aktívne napĺňanie firemných stratégií a plánov, a tak zabezpečiť ich úspechy v podnikateľskej aktivite, pretože: „ľudia tvoria firmu a napĺňajú jej ciele“.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3645362  Dátum zverejnenia: 15.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 875 EUR/mesiacod 1500 € + variabilná zložka 25%, 13. plat a ďalšie odmeny