Reagujte bez životopisu

Recepčný/recepčná Hotel**

ACONITUM, s.r.o.

Miesto práce
Podjavorník, Papradno-Podjavorník
800 EUR/mesiacZákladná nástupná mzda od 800,00EUR/dohodou na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- privítanie hostí,
- rezervácie, check-in, chceck-out hostí, vybavovanie požiadaviek hostí a poskytovanie komplexných informácii hosťom s prihliadnutím na štandardy hotela
- zodpovednosť za plynulý chod recepcie
- jednoduché administratívne práce
- vystavovanie hotelových účtov
- poskytovanie informácií o pobytových balíčkoch/akciách hotela
- jednoduché vypracovanie ponúk pre klientov (zložitejšie vypracúva vedúci pracovník)
- riešenie jednoduchých reklamácii,
- práca v systéme Oberon - jednoduché zaučenie

-zamestnanecké ubytovanie
- zabezpečená zamestnanecká strava
- priateľský kolektív
- príjemné horské kľudné prostredie
- možnosť zamestnaneckých výletov a odmien
- dlhodobé, perspektívne zamestnanie

Motivačný list alebo životopis zasielajte na [email protected] Kontaktovaní budú vybraný uchádzači . Pohovor si môžete dohodnúť aj na t.č.: 0918 908 127 alebo emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Nieje potrebná - zaučíme

Znalosť hotelového a rezervačného programu Oberon - výhodou, príjemné vystupovanie, schopnosť riešiť pridelené úlohy samostatne, dobré komunikačné a organizačné schopnosti ,
zodpovednosť, loajálnosť.

Sme firma zaoberajúca sa gastrom a prevadzkovaním hotelov, penziónov, reštaurácií. V gastro sektore aktívne podnikáme už 9 rokov. Sídlime v Poprade a spravujeme svoje portfólio prevádzok v lokalitách na Slovensku. PMHotels

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4068268  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac