Reagujte bez životopisu

Samostatný kuchár/ka Považská Bystrica

ACONITUM, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
nástup možný ihneď
1 800 EUR/mesiacČistá mzda od 6.50€ /hodinu, prípadne dohodou .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná príprava a výdaj jedál pre zákazníkov hotelovej reštaurácie. Príprava raňajok a večerí (polpenzia), prípadne plná penzia podľa druhu hostí. Dodržiavanie hyg. štandardov a BOZP. Bežné upratovanie prevádzky.

Prípadné ubytovanie z dôvodu cestovania a iné.

Do Hotela Podjavorník**+ Papradno hľadáme kolegu do kuchyne, pracovný harmonogram krátky-dlhý týždeň, prípadne podľa dohody. V kuchyni sú denne 2 až 3 ľudia. Reštaurácia je otvorená denne. Bližšie informácie o konaní pracovného pohovoru alebo doplnkových informácií radi poskytneme a telefonicky alebo emailom. www.hotelpodjavornik.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Príjemné nekonfliktné správanie.

Sme firma zaoberajúca sa gastrom a prevadzkovaním hotelov, penziónov, reštaurácií. V gastro sektore aktívne podnikáme už 9 rokov. Sídlime v Poprade a spravujeme svoje portfólio prevádzok v lokalitách na Slovensku. PMHotels

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4068262  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac