Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca - Fotovoltaika

acompany.sk s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívny provizný systém až do 10 000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou novo-vznikajucého tímu a zarábajte až do 10 000 €! Hľadáme talentovaných obchodných zástupcov, ktorí chcú rásť spolu s nami. Ak máte vášeň pre ekologické riešenia a chcete prispieť k zelenšej budúcnosti, pridajte sa k nám!

Ak chcete byť súčasťou inovatívneho tímu, ktorý prispieva k zelenšej budúcnosti a chcete si zároveň zabezpečiť atraktívny príjem, neváhajte a pošlite nám svoj životopis alebo nám zavolajte!

Čo ponúkame:

  • Zázemie silnej spoločnosti: S takmer 4 000 úspešne realizovanými montážami fotovoltaických elektrární sme stabilným a spoľahlivým partnerom na trhu.

  • Atraktívny provízny systém

  • Individuálny systém vzdelávania: Neustále podporujeme váš profesionálny rast a rozvoj.

  • Nadštandardné ohodnotenie: Okrem základných provízií ponúkame aj dodatočné finančné odmeny.

  • Kariérny postup: Možnosť rýchleho kariérneho rastu na základe dosahovaných výsledkov.

  • Firemné akcie a teambuildingy: Pravidelné podujatia na posilnenie tímového ducha a vzájomnej spolupráce.

  • Motivačné súťaže: Množstvo mesačných motivačných súťaží, ktoré vás budú inšpirovať k dosahovaniu ešte lepších výsledkov.

  • Inovatívny tím: Buďte súčasťou tímu, ktorý mení budúcnosť slovenskej a európskej energetiky.

Informácie o výberovom konaní

Reagujte životopisom alebo nám zavolajte!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft World - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet (www, e-mail) - Základy
Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame:

  • Silnú motiváciu a vášeň pre obnoviteľné zdroje energie.

  • Schopnosť efektívne komunikovať a budovať vzťahy s klientmi.

  • Proaktívny prístup a orientáciu na výsledky.

inzercia pre klienta Fotovolty s.r.o.
Na základe úspešného pôsobenia na českom trhu sa fotovolty s.r.o. rozhodli vstúpiť na slovenský trh a založiť tu dcérsku firmu, ktorá bude využívať skúsenosti a know-how odborníkov materskej spoločnosti, a tiež sa bude riadiť jej zásadami.
ID: 4847031  Dátum zverejnenia: 5.6.2024