Key Account Manager

ACNielsen Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude :
- Práca so stálym portfóliom klientov hlavne z oblasti FMCG, s ktorými budeš rozvíjať a udržiavať vynikajúce vzťahy na všetkých úrovniach,
- Porozumenie a preskúmanie cieľov a požiadaviek zákazníka a vyhodnotenie oblasti, v ktorých je možné zvýšiť ponuku a maximalizovať potenciálny príjem, alebo urobiť čo najviac pre to, aby poskytnutá služba priniesla zákazníkovi pridanú hodnotu,
- Hľadanie nových príležitostí a ich realizácia prostredníctvom nášho tímu a príslušných kontaktov so zákazníkmi,
- Plánovanie, riadenie a vyjednávanie obnovovacích poplatkov s cieľom zabezpečiť rast služby,
- Navyšovanie predaja prostredníctvom ďalších služieb pri každej príležitosti,
- Účasť na stretnutiach so zákazníkmi podľa potreby,
- Externá a tiež interná komunikácia naprieč oddeleniami našej spoločnosti,
- Byť sebavedomý v diskusii so zákazníkmi o budúcom vývoji, získavanie referencií, získanie poznatkov o nových oblastiach, ktoré môžu byť zaujímavé pre Brandbank.

Ponúkame:
- Medzinárodné prostredie
- Pružnú pracovnú dobu,
- Týždeň dovolenky naviac, sick days
- Firemné benefity - Príspevok na kultúrne a športové akcie, Multisport karta
- Kvalitné zaškolenie a profesionálny rozvoj a vzdelávanie

V prípade, že spĺňaš vyššie uvedené požiadavky, prosím ťa pošli nám svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Budeme kontaktovať vybratých uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti z oblasti zameranej na dosiahnutie cieľov a silná chuť prekonávať stanovené osobné ciele a ciele spoločnosti,
- Skúsenosti z oblasti predaja na úrovni B2B,
- Strategické plánovanie a realizácia predaja,
- Iniciatívny človek s vynikajúcimi schopnosťami pri organizovaní času,
- Budovanie dlhodobých vzťahov s pridanou hodnotou s klientami na všetkých úrovniach,
- Pracovné skúsenosti z oblasti vyjednávania a prispôsobovacích techník

Nielsen je globálna výskumná a analytická spoločnosť, ktorá poskytuje najkomplexnejší a najdôveryhodnejší pohľad na trhy a spotrebiteľov celého sveta. Náš prístup prepájajúci Nielsen data s ďalšími zdrojmi informácií umožňuje klientom na celom svete pochopiť, čo sa deje práve teraz, čo sa bude diať v budúcnosti a ako najlepšie tieto znalosti využiť.
Už viac ako 90 rokov Nielsen poskytuje dáta a analýzy na vedeckom prístupe a inováciách. Neustále vyvíjame nové spôsoby riešenia najdôležitejších otázok spoločností pôsobiacich v oblasti maloobchodu, médií a reklamnom priemysle. Nielsen je súčasťou indexu S&P500 a pôsobí viac ako v 100 krajinách sveta, čím pokrýva viac ako 90% svetovej populácie.
Pre viac informácií navštívte www.nielsen.com .
Na Slovensku na hlavný pracovný pomer zamestnávame 44 zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Plynárenská 1
821 09 Bratislava
ID: 3300252   Dátum zverejnenia: 13.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou