Pracovník pre kontrolu výrobkov (Item Clearing Coder)

ACNielsen Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho oddelenia zabezpečujúceho zalistovanie nových potravinárskych a drogistických výrobkov do našej databáze hľadáme zamestnanca na pozíciu Pracovník pre kontrolu výrobkov, ktorý je zodpovedný za vyhotovenie fotografií výrobkov z oblasti potravín a drogérie.
Na tejto pozícii budete:
- navštevovať vybraté maloobchodné predajne (Jednota, Tesco...), kde budete fotiť s použitím mobilného telefónu nové výrobky potravinárskeho a drogistického charakteru;
- ukladať vyhotovené fotky do počítača ;
- sťahovanie elektronických dát z maloobchodných predajní k foteniu výrobkov ,
- práca v Exceli s databázou potravinárskych a drogistických výrobkov.

Pracuje sa hlavne v teréne v maloobchodných predajniach, v kancelárii tráci zamestnanec cca 2 hodiny denne. Komunikácia je hlavne interná, s kolegami v Prahe emailom alebo telefonicky.
Poskytujeme zaškolenie, ktoré vyžaduje trpezlivosť, pretože zamestnanec sa musi zoznámiť s mnozstvom informácií, a to so všetkými procesmi a informáciami o produktoch.
Je to stredoškolská pozícia. Vyžadujeme mierne pokročilú znalosť anglického jazyka a počítačové znalosti, hlavne Excelu. Základná znalosť výrobkov z oblasti potravín a drogérie (prax z maloobchodu).

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, príspevky na športové a kultúrne podujatia, flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby, Dovolenka 5 týždňov, príspevok na šport/kultúru, firemné akcie, poskytnutia nápojov, ovocia.

Životopis žiadame poslať na uvedenú emailovú adresu. Z kapacitných dôvodov budeme odpovedať len uchádzačom, ktorých budeme pozývať na pohovor. V prípade, že uchádzačov neoslovíme v termíne do 17.12.2017, znamená to, že uchádzač nevyhovuje uvedeným požiadavkám.
Pohovor pozostáva z ústnej i písomnej časti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

rýchloobrátkového tovaru je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základná znalosť výrobkov z oblasti potravín a drogérie (rýchloobrátkový tovar)
- psychická a fyzická odolnosť
- kladný vzťah k práci v teréne
- samostatnosť, zodpovednosť a presnosť
- dobré komunikačné schopnosti
- užívateľská úroveň práce s MS Excelom (tabulky, funkcie)

Nielsen Holdings N.V. (NYSE:NLSN) je globálna výskumná agentúra, na Slovensku pôsobí pod názvom ACNielsen Slovakia s.r.o. Nielsen Holdings N.V. so sídlom v New Yorku pôsobí vo viac ako 100 krajinách sveta, vykonáva merania a analýzy pohybov trhov zameraných na rýchloobrátkový tovar a zvyklostí správania spotrebiteľov. Pre viac informácií navštívte www.nielsen.com . Na Slovensku na hlavný pracovný pomer zamestnávame 42 zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Plynárenská 1
821 09 Bratislava
ID: 3260197   Dátum zverejnenia: 4.12.2017