Reagujte bez životopisu

Práca v gastronómii - kuchár

ÁČKO a.s.

Miesto práce
Hrabovská cesta 34, Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.príplatky za sviatky, víkendy, nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava minútkových jedál, denného menu, príprava jedál pre rauty, recepcie, rodinné oslavy a ostatné gastronomicko -spoločenské akcie.

bazén a fitnes zadarmo, práca v mladom kolektíve, zamestnanecká zľava pre súkromné rodinné oslavy, priestor pre kreativitu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, tvorivosť, ústretovosť, ochota a chuť do práce

Sme textilná firma pôsobiaca na Slovensku
29 rokov sme tu pre Vás, čo je zárukou kvalitného spánku. Stále sa usilujeme napredovať a zlepšovať kvalitu našej výroby. Sme tradičný slovenský výrobca z Ružomberka s bohatým sortimentom.
Najdôležitejším segmetom našej výroby je výroba posteľných súprav, paplónov a vankúšov, prestieradiel a v neposlednej rade výroba matracov.
Našou snahou je prinášať inšpiráciu, hravosť a pohodu do Vašich domovov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3829795  Dátum zverejnenia: 11.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.