Práca v hoteli - Recepčná

ÁČKO a.s.

Miesto práce
Hotel Áčko ***, Hrabovská cesta, Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500 + príplatky za víkendy + sviatok + nadčas + nočné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom hoteli je práca recepčnej iná ako v iných zariadeniach. U nás nie je recepčná administratívny pracovník alebo sekretárka, my si recepčné vážime, pretože sú tvárou a vstupnou bránou pre zlepšenie dňa našich hostí. Práve preto sa snažíme bežné činnosti týkajúce sa recepcie zlepšiť, vynoviť a najmä spríjemniť pre osôbku, ktorá sa rozhodne vstúpiť medzi nás, mladý a živý kolektív. Práca obnáša základné činnosti ako ubytovanie hostí, komunikácia s hosťami, mailing, zmenárenská činnosť a predaj doplnkového sortimentu na recepcii.

práca v mladom a dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve, wellness sa zvýhodnenú cenu, stravovanie, príplatky za nadčas + sviatky + víkendy + nočné

Váš životopis so žiadosťou o zamestnanie zasielajte na e-mail hotelacko@nextra.sk.
V životopise je potrebné uviesť Váš súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Strojopis - pokročilý

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, flexibilita, schopnosť odolávať stres, bezúhonnosť, cieľavedomosť, zodpovednosť, trpezlivosť

textilná výroba, gastronómia, hotelierstvo

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Áčko, a.s.
Textilná 19
034 01 Ružomberok
ID: 3440628   Dátum zverejnenia: 5.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500 + príplatky za víkendy + sviatok + nadčas + nočné