Práca v hoteli - Recepčná

ÁČKO a.s.

Miesto práce
Hotel Áčko ***, Hrabovská cesta, Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500 + príplatky za víkendy + sviatok + nadčas + nočné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom hoteli je práca recepčnej iná ako v iných zariadeniach. U nás nie je recepčná administratívny pracovník alebo sekretárka, my si recepčné vážime, pretože sú tvárou a vstupnou bránou pre zlepšenie dňa našich hostí. Práve preto sa snažíme bežné činnosti týkajúce sa recepcie zlepšiť, vynoviť a najmä spríjemniť pre osôbku, ktorá sa rozhodne vstúpiť medzi nás, mladý a živý kolektív. Práca obnáša základné činnosti ako ubytovanie hostí, komunikácia s hosťami, mailing, zmenárenská činnosť a predaj doplnkového sortimentu na recepcii.

práca v mladom a dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve, wellness sa zvýhodnenú cenu, stravovanie, príplatky za nadčas + sviatky + víkendy + nočné

Váš životopis so žiadosťou o zamestnanie zasielajte na e-mail [email protected].
V životopise je potrebné uviesť Váš súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, flexibilita, schopnosť odolávať stres, bezúhonnosť, cieľavedomosť, zodpovednosť, trpezlivosť

Sme textilná firma pôsobiaca na Slovensku
29 rokov sme tu pre Vás, čo je zárukou kvalitného spánku. Stále sa usilujeme napredovať a zlepšovať kvalitu našej výroby. Sme tradičný slovenský výrobca z Ružomberka s bohatým sortimentom.
Najdôležitejším segmetom našej výroby je výroba posteľných súprav, paplónov a vankúšov, prestieradiel a v neposlednej rade výroba matracov.
Našou snahou je prinášať inšpiráciu, hravosť a pohodu do Vašich domovov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3440628  Dátum zverejnenia: 5.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 + príplatky za víkendy + sviatok + nadčas + nočné