Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo Ackerman & Wolff s. r. o.

Kaderník/Kaderníčka/Manikérka/Pedikérka

Ackerman & Wolff s. r. o.

Miesto práce
Ovocná 12, Bratislava-Jarovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 3 000 EUR/mesiacInformácie budú upresnené na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MIRRORS SALÓN hľadá skúseného kaderníka/kaderníčku/manikérku/pedikérku do novootvoreného lukratívneho salónu v Bratislave, mestská časť Jarovce. Práca v salóne MIRRORS zahŕňa komplexné služby v oblasti starostlivosti o vlasy (strihanie, farbenie, melír, styling...), poradenstvo a predaj vlasových výrobkov a starostlivosti o telo. Pracujeme výlučne s  prémiovou značkou GOLD. Ak máš chuť pracovať v krásnom prostredí, vzdelávať sa v odbore, kariérne rásť, tak nám pošli svoj životopis alebo nás rovno kontaktuj na tel. číslo 0940636773

MIRRORS SALÓN шукає досвідченого перукаря/майстра манікюру/педикюру для нещодавно відкритого прибуткового салону в Братиславі, район Яровце. Робота в салоні MIRRORS включає комплексні послуги у сфері догляду за волоссям (стрижка, фарбування, мелірування, укладання...), консультації та продаж засобів для волосся та тіла. Ми працюємо виключно з преміальним брендом GOLD. Якщо ви хочете працювати в прекрасному середовищі, вчитися в галузі, розвиватися в кар’єрі, надішліть нам своє резюме або зв’яжіться з нами безпосередньо за тел. номер 0940636773

Možnosť kariérneho rastu
Zahraničné a domáce školenia
Nákup kozmetiky za zamestnanecké ceny
Mladý a skvelý kolektív

Можливість кар'єрного росту
Навчання за кордоном та в Словаччині
Придбання косметики за цінами для співробітників
Молода та чудова команда

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Sme luxusný salón v Bratislave, ktorý ponúka tie najlepšie produkty vlasovej starostlivosti a stylingu. Dbáme na vysoké hygienické štandardy, profesionálne zaškolený tím, zdravie a kvalitu vlasov. Prinášame úplne nový koncept fungovania kaderníckych salónov. Používame prístroje značky Dyson.

Ми є першим салоном у Словаччині, який є партнером італійського преміум-бренду, що пропонує найкращі засоби для догляду та укладки волосся. Ми дбаємо про високі стандарти гігієни, професійно підготовлену команду, здоров'я та якість волосся. Ми пропонуємо абсолютно нову концепцію роботи перукарень.

www.mirrors.salon

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4714264  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac