Reagujte bez životopisu

Obchodní zástupce AUTO-MOTO díly pro Slovensko

ACI-AUTO COMPONENTS INTERNATIONAL, s.r.o.

Slovensko Delicatessen, Avenida Plaza del Sol, Ciudad del Sol, Zapopan, Jalisco, Mexiko
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš obchodního ducha a rád(a) jednáš s lidmi?

Pak právě pro tebe je tato nabídka!

Co nabízíme:

  • perspektivní samostatnou práci
  • kamarádský kolektiv
  • odborná školení
  • zázemí stabilní společnosti (28 let na trhu)
  • služební auto
  • pět týdnů dovolené

Co budeš potřebovat:

  • zájem a orientaci v oboru auto-moto vybavení a dílů
  • obchodní předpoklady
  • časovou flexibilitu
  • samostatnost, spolehlivost, loajalitu
  • řidičský průkaz skupiny B
  • pozice vhodná pro muže i pro ženy

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových a udržování stávajících obchodních vztahů v obchodu s moto vybavením a díly na Slovensku. Osobní jednání s partnery, sjednávání obchodních podmínek, poradenská činnost, správa a aktualizace zákaznické databáze.

Pracoviště: Slovenská Republika, především Bratislavský, Nitranský, Trnavský a Trenčiansky kraj.

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. plat
Dovolená 5 týdnů
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Vojtěch Král
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4837613  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc