Obchodní zástupce MOTO díly a vybavení pro Slovensko

ACI-AUTO COMPONENTS INTERNATIONAL, s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě motorky, máš obchodního ducha a rád(a) jednáš s lidmi?

Pak právě pro tebe je tato nabídka!

Co nabízíme:

  • perspektivní samostatnou práci
  • kamarádský kolektiv
  • odborná školení
  • zázemí stabilní společnosti (26 let na trhu)
  • služební auto
  • pět týdnů dovolené

Co budeš potřebovat:

  • zájem a orientaci v oboru moto vybavení a dílů
  • obchodní předpoklady
  • časovou flexibilitu
  • samostatnost, spolehlivost, loajalitu
  • řidičský průkaz skupiny B
  • pozice vhodná pro muže i pro ženy

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových a udržování stávajících obchodních vztahů v obchodu s moto vybavením a díly na Slovensku. Osobní jednání s partnery, sjednávání obchodních podmínek, poradenská činnost, správa a aktualizace zákaznické databáze.

Pracoviště: Slovenská Republika. Vhodné pro uchazeče žijící na Slovensku nebo v příhraničí se Slovenskem.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3949442  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc