Účtovník

Achille k.s.

Miesto práce
Mliekárenská, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vedenie komplexného podvojného účtovníctva v súlade s platnou legislatívou a internými predpismi spoločnosti a klientov.
-Príprava a kontrola podkladov pre DPH
-Inventarizácia a príprava podkladov pre daň z príjmov (PO, FO)
-Evidencia majetku
-Štatistické výkazy
-Participácia na projektoch spoločnosti
-Komunikácia s klientami, štátnymi inštitúciami a vedením spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
POHODA Jazz - Základy

Počet rokov praxe

3

-Znalosť podvojného účtovníctva, prehľad v daňovej legislatíve
-Skúsenosti na obdobnej pozícii min 3 roky
-Znalosť MS Office, ERP systém
-Znalosť ekonomického programu Pohoda výhodou
-Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita

Spoločnosť Achille k.s bola založená za účelom financovania podnikateľských aktivít.
Vedenie spoločnosti sa danej činnosti venuje viac ako 10 rokov nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike.
Môžeme sa pochváliť množstvom spokojných klientov, ktorí sa k nám časom vracajú, nielen kvôli novému financovaniu, ale aj na základe dobrých vzťahov.
ID: 3977806  Dátum zverejnenia: 28.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac