Konzultant do obchodnej spoločnosti

Achille k.s.

Miesto práce
Mliekárenská 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda 1500 EUR, v závislostí od skúseností a znalosti, potom postupný kvartálny nárast, variabilná zložka závislá od predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická a osobná komunikácia s klientom / partnerom
- poskytovanie informácií o možnostiach spolupráce
- starostlivosť o klienta / partnera
- informovanie klienta /partnera o produktoch spoločnosti
-pozvanie klienta /partnera na stretnutia, semináre a obchodné rokovania

- vlastný firemný telefón s neobmedzeným paušálom a internetom
- notebook
- Multisport karta
- možnosť flexibilného pracovného času
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- mladý kolektív
- rýchlo rastúca spoločnosť
- interné školenia a podpora pri osobnostnom raste
- dostaneš sa do kontaktu s rôznymi podnikateľskými aktivitami holdingu Colligentes a získaš nové znalosti

Pošlite nám Vašu žiadosť ešte dnes! V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na : 0949 308 408 alebo emailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné schopnosti
- ochota učiť sa novým veciam
- zameranie sa na výsledok, schopnosť dotiahnuť veci do úspešného konca
- sebavzdelávanie

Komanditná spoločnosť Achille patrí do holdingu Colligentes, ktorý od svojho vzniku podniká v rôznych odvetviach na Slovenskom trhu, hlavná činnosť holdingu je financovanie podnikateľských aktivít, ktorému sa venuje práve Achille.

Achille je rýchle rastúcou spoločnosťou. Svoje úspechy spoločnosť pripisuje dlhodobým a nadštandardným vzťahom s klientom/ partnerom.

Aktuálna situácia na trhu nám umožňuje rásť rýchlejšie,ako sme predpokladali a preto potrebujem do nášho tímu ľudí, ktorí vedia poskytnúť svoj čas, chuť a záujem pracovať pre spoločnosť, partnera a klienta.

Adresa spoločnosti

Achille k. s.
Mliekarenska 10
82109 Bratislava

Kontakt

ID: 3945477  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac