Špecialista riadiacich systémov PLC

ACG consulting s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Upresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ACG consulting s.r.o obsadzuje pre klienta pracovnú pozíciu: "Špecialista riadiacich systémov PLC."

HLAVNÁ NÁPLŇ PRÁCE:

★ Tvorba a konfigurácia riadiacich programov pre PLC systémy výrobných liniek
★ Nastavovanie PLC zariadení pri zmene výroby
★ Hľadanie nových riešení pre efektívnejší a rýchlejší chod výroby
★ Spolupráca pri príprave technologických postupov
★ Vytváranie vizualizácií technologického procesu pomocou špecializovaného softvéru
★ Diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie s dôrazom na minimalizovanie odstávok
★ Zabezpečenie kontinuálneho procesu zlepšovania
★ Tvorba aktívnych riešení technických problémov a ich zapracovanie do prevádzky
★ Osobná účasť pri zavádzaní nových technológií a výrobkov do výroby
★ Zabezpečenie korektívnej, prediktívnej a preventívnej údržby

PONÚKAME VÁM:

★ Atrktívnu prácu so špičkovými technológiami
★ Zaujímavý sociálny program
★ Prepracovaný systém vzdelávania
★ Široké spektrum zamestnaneckých benefitov - 13.plat, notebook, mobilný telefón
★ Možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia

Vybraní a následne oslovení budú uchádzači, ktorí splnia požadované kritéria.
V prípade Vášho záujmu nás môžete kontaktovať na emailovej adrese: [email protected].

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárenstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

POTREBNÉ ZNALOSTI A ZRUČNOSTI:

★ Manažérske zručnosti
★ Prirodzený leader so schopnosťou pracovať s/v tíme
★ Schopnosť riešiť náročné pracovné úlohy a výzvy
★ Aktívny a zodpovedný prístup, vysoké pracovné nasadenie
★ Schopnosť samostatného rozhodovania
★ Logické a analytické myslenie
★ Prehľad v oblasti PLC systémov, Simatic STEP 7
★ Znalosť programových postupov a programovania PLC
★ Znalosť čítania výkresovej dokumentácie

Konzultačno-poradenská spoločnosť ACG consulting poskytuje komplexné služby a riešenia v oblasti výberu, vzdelávania a rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1935236  Dátum zverejnenia: 21.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Upresnený na osobnom pohovore