Reagujte bez životopisu

JAVA Developer (Remote)

ACEQES, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
10 - 35 EUR/hod.Výška odmeny je závislá na skúsenostiach uchádzača a na konkrétnom projekte / pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ACEQES hľadá skúseného JAVA developera, ideálne FULL-TIME. Práca v tíme, dlhodobá spolupráca.

Máme otvorených niekoľko pozícii a projektov. Preferujeme programátorov s projektovými skúsenosťami s jedným alebo s viacerými z nasledujúcich technológii:
- Java 8/11/+
- Spring / Spring Boot
- Java EE
- veľkou výhodou znalosť ľubovoľného frontend frameworku (Angular, Vue, React)
- výhodou znalosť Node.js alebo PHP

Projekty sú rôzneho zamerania - customer loyalty, fintech / krypto, automotive, telekom a iné. K jednotlivým projektom radi poskytneme bližšie informácie e-mailom či telefonicky.

Vyžadujú sa:
- ideálne aspoň 2-3 roky komerčnej praxe na projektoch s JAVA a príslušnými technológiami
- otvorená komunikácia & spoľahlivosť

Výhodou je predchádzajúca skúsenosť s prácou v tíme, skúsenosti s prácou remote.

Ponúkame:
- spolupráca na zaujímavých projektoch - interných alebo ako súčasť tímu klienta
- možnosť 100%-nej spolupráce na diaľku
- IČO alebo iná forma spolupráce
- hradené vzdelávanie / kurzy (podľa projektu, aj podľa vlastného výberu)
- flexibilné pracovné podmienky, pohyblivá pracovná doba
- technologický a kariérny rast
- v prípade záujmu možnosť presunov na pozíciách v rámci projektu alebo na iný projekt

V prípade záujmu zašlite prosím svoje aktuálne CV/portfólio na [email protected] spolu s nasledujúcimi informáciami:
1. Vaša časová dostupnosť / možný termín nástupu
2. preferovaný spôsob spolupráce (IČO / dohoda / iné)
3. Vaša očakávaná mzda alebo hodinová sadzba

Web spoločnosti: https://www.aceqes.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všeobecné požiadavky (must have):
- pracovné / projektové skúsenosti s JAVA a niektorým z vyššie vymenovaných frameworkov
- skúsenosti s prácou v tíme
- 100%-ná spoľahlivosť, zodpovednosť, proaktívny a nekonfliktný prístup, ochota učiť sa

Výhodou (nice to have):
- preukázateľné referencie z predchádzajúcich projektov

Softvérová spoločnosť ACEQES.com sa zaoberá vývojom softvérových a webových aplikácií pre slovenských a zahraničných klientov a IT sourcingom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4457146  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.